Celou dobu sem byla yandere?

18. ledna 2014 v 23:02 | Yuki |  Slátanina
Yuki je nemocná, vše ji bolí a neustále si pokašlává. Ale přesto ji nějakej idiot na asku donutil něco napsat.

Někdo se mě zeptal, co si myslím o jednom vztahu. Nad tím vztahem sem nepřemýšlela. Spíš... mi tak došlo, že sem tři roky byla yandere.
Ze začátku jsem se k němu chovala hezky, všechno klapalo. VŠECHNO. Žádný lži, podvody, přetvářka... nic. Ale postupem času se věci měnili a my dva sme se vyvíjeli. Stala se hromada věcí.
Celej život procházím s tím, že jsem majetnická. Ale přišlo mi to normální, když mi myslí šli myšlenky jako Nedopustím, aby PATŘIL jiné. Žárlila jsem na každýho, chtěla, ať je sám a má jen mě. Protože tak mi to přišlo správné. Oddělit ho od světa. A zatím, co sem si myslela, že od toho světa je odpoutanej tak jako já, nebyl. Nikdy.
Vadilo mi všechno, když ho mohla hugnout jiná, když ho každý den mohl vidět kdo si vzpomněl, ale já ne! JÁ NE!!! proč sakra?! proč může být s jinýma ale ne semnou?! NENÍ TO FÉR!!!! není to fér sakra!!! cítila jsem se strašně.

Sem tam, když sem měla hroznou náladu což při vztahu s ním bylo často, řekla jsem hnusný věci kterých sem pak litovala a snažila se chovat jako zlatíčko. Jenomže... je to jako proud času. Taky se nezastaví. Pro náš vztah byly tyhle moje exploze jako jed v těle. Šířili se dál a bolest z nich byla furt častější. Kolik se toho pro MĚ naplakal? a kolik já pro něj?
Alex, Izzi... jako když jsou mrtví. Ale... Ani neexistovali. Vždycky sem věděla, že ten vztah jednou skončí, ale ráda sem si namlouvala, že to zvládnem. Přišli doby podrazů. Když mi lhal, přišla sem na to, vybuchla... ale v zápětí byla schopná věci řešit v klidu. První podvod. Pamatuju si, jak sem seděla na posteli v tureckým sedu, plakala jako nikdy, trhala si vlasy a říkala si, že to není pravda. A ze srdce nenávidím, když pláčeš... a v ten moment mi to přišlo jako kec.

"Vypadáš jako holka." furt sem si přemítala naše první setkání, ten pocit že je ze mě zklamanej ale to odhodlání ho jiné nedat. Nikdy sem se podle toho předním nechovala. A když jo, rychle mě to přešlo. Vzpomínám si, jak mi neustále psal, že má pocit, že není můj. A já nad tím jen vrtěla hlavou. A čím víc sem tou hlavou vrtěla, tím víc to šlo z kopce.

Plánoval semnou budoucnost, ale já? ohrnovala sem nos.
No... posuďte sami:
Já:
á tebe taky..jen prostě nevím co ti psát.
On:
Etto.. ._. tak ti mám dát chvilku pokoj? ._. *kiss*
Já:
nemusíš
On:
Yoosh... jenom.. etto.. ták hodíme téma třebááá... kám by si chtěla na svatební cestu zlatíčko?
Já:
tohle není zrovna nejlepší téma.
On:
Why? o___q už nechceš? ._.
Já:
ŘEKLA JSEM SNAD NĚCO TAKOVÝHO?!JEN PROSTĚ NEMÁM NÁLADU ŘEŠIT TAKOVÝHLE SRAČ*Y O KTERÝCH STEJNĚ NEVÍM JESTLI SE STANOU!A TY BY JSIS TO MĚL SAKRA TAKY UVĚDOMIT.TEČKA. (Hlavně si to neber osobně)
On:
Hái.. ._.
Já:
dík za pochopení.
On:
Miluju tě.. ._.
Já:
jo,já tebe taky.
On:
Nách... a copa děláš? ._.
Já:
nic
On:
Etto miláčku.. já se půjdu na hodinku dvě projít háái? ._. promín ale prostě.. jsem mimo.. a nák špatnej ták do osmi dojdu ju lásko?
Já:
nejsem tvoje chůva,dělej si co chceš. A pokud je to kvůli mně,tak sorry.
On:
Však si nic neudělal ai jenom já si to moc beru.. ale většinou chceš vědet kde je člověk kterýho miluješ né? *hug* Miluju tě Endí a na tom se nikdy nic nezmění pá
No... vlastně, už se nedivím, že mě třikrát podvedl, lhal mi... Prostě sem neyla svatá. Ale ta pravá jo, prej. Říkal mi to často. Smutný je, že teď to říká jiné. Myslím... že stará láska nerezaví, jen ji odsuneš, když tě hurtuje. Ale, je mi to vlastně fuk. Nevěřím už na nic z těch sweet keců že, žili šťastně až do smrti. Proč to vlastně píšu?... jo, ten kretén na asku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama