Co vlastně cítím?

11. ledna 2014 v 14:44 | Yuki

Na jevišti divadla, se ostudou propadám.

So don't fall in love! There's a lot of things I can lose.

Vlastně nejsem o moc lepší, než vy.

Jsem s tebou na konci světa. Vidím, jak padáš, ale nepodávám ti svou ruku, abys nespadla. Protože všechny ty city nejsou pravdivý. Nevěřím ti a ty nevěříš mě.
A všechno to má jedinej důvod. Po minulým rozchodu jsem s psychikou v koncích. Neuvěřitelně mě to změnilo. Už nejsem taková jako dřív.

Teď bych byla schopná, tě podvíst. A to by mě dřív ani nenapadlo. Jo, jsem teď po psychické stránce úplně jiná. Ale neříkám, že se mi to líbí. Jenomže ani netvrdím, že s tím spokojená nejsem.
A přesto v sobě nemám bordel a trošku tuším, co chci.
Když si tady byla, vůbec jsis mě nějak nevšímala, pokud sem si to svým způsobem nevydupala. A o to nestojím. Proto sem tě nechala.Protože ten pocit, že se vtírám, že o mě nejevíš zájem... ne děkuju.
A vlastně nemám výčitky svědomí. Dneska už ne. Včera trochu jo. Ale teď? já ti ani nevěřím, že je ti to líto. Není to ode mě hezký, ale něco ve mě se seplo a zakázalo mi snadno důvěřovat. A tak věřím jen těm málo lidem. Záleží mi jen na nich a pár dalích věcech. Ale ty to nejsi. Zažili sme si spolu několik málo fajn chvilek, to nepopírám. Ale nebylo jich dost na to, abys můj dnešní pohled na svět/věc změnila. A tak sedím u stolu a přemýšlím, co je pro mě nejlepší. Když chci být sama, nejde to. Když chci být s tebou, nejde to.
Takže tohle je asi jedinej důvod proč spolu máme tenhle volnej vztah.

Jo, všechno je to o psychice. A já jsem asi doslova narušená.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 11. ledna 2014 v 15:41 | Reagovat

Narušený člověk vypadá jinak. Jen dospíváš, a tak.

2 adamová adamová | Web | 11. ledna 2014 v 16:15 | Reagovat

Neřekla bych, že jsi narušená, takhle by reagovalo hodně lidí. Osobně taky nesnáším něco, co si musím vydupávat, to už jsem dávno vzdala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama