Vy fakt máte všichni nějakou 13. komnatu, o které nikdo neví?

16. ledna 2014 v 18:32 | Yuki
Každý z nás má údajně nějaké tajemství? Tak to jsem buď jediný člověk, bez tajemství, nebo je tak tajné, že ho tajím i před sebou.


Víte o tom, že jste všichni závisláci na Facebooku? Přiznejme si, kolik hodin denně trávíme čtením nesmyslů o tom, kdo co snídal, kde byl, jak se měl skvěle, že je pátek a jde pít. V sobotu má kocovinu, v neděli je ve vztahu s muck muck slečninkou, se kterou se seznámili na peckovní akcičce a vztah vydrží do dalšího pátku, kdy ji vymění za další z této all exclusive série?!:D
Protestně odmítám číst věci, které snad ani nechci vědět. Vím, že před realitou neuteču, ale z FB můžu. Rozhodla jsem se deaktivovat svůj účet aspoň na nějaký čas. Uvidíme jak dlouho vydržím bez žhavých drbů kde kdo s kým jak a proč....
Rozjetý vlak nezastavíš. Stereotypní den střídá druhý. Achjo školo, nesnáším tě, ovzvlášť v lednu. Všchni si myslí, že máme jen jeho předmět a hromadu času na učení......

Nedávno jsem někde četla zajímavý článek. Prý ročně průměrný chlap lže 1092 krát (narozdíl od nás dámy, my lžem jen 870 krát)
Ono se ale není čemu divit. My si za to můžem samy. V podstatě jsou neustále pod tlakem milosrdných lží.Co mají odpovědět třeba na větu :
Jsem tlustá? Většina z nás očekává odpověď typu: Ale lásko, vůbec nejsi tlustá, jsi překrásná. Miluju Tě takovou jaká jseš.
Upřímná odpověď by zněla nějak takhle: ano máš xx kilo navíc a měla by si s tím něco dělat... nebo ty se divíš? Po tom co se večer nacpeš čokoládou nemůžeš čekat ráno o dva kila míň.
těch příkladů mě napadá víc, vás určitě taky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama