Únor 2014

Mey-OC

27. února 2014 v 20:14 | Yuki |  RPC-OC

Doba trvání: cca hodina a půl~

Mey^^~

The reason why I leave you 2

26. února 2014 v 18:25 | Yuki |  Thre reason why I leave you

<<VIDÍTE TU ÚVODKU?!

A co to znamená? že se Yuki dokopala aspoň ke krátký části The reason why I leave you a tím tu povídku zase chtěla posunout o kousek dál. Snaží se zachovat povahový rysy obou postav, což vždycky až tak nejde a při jedný scéně mám chuŤ z ledovýho Sasana udělat nadržený hovado hned ze začátku... ale tohle má bejt spíš dojáková povídka, než bezduchá perverzázna, jako třeba Papa? Aishiteru! na čemž mimochodem dneska dělám tak nějak taky... :D no, myslím, že úvod je to dost dlouhej, na to, jak krátká je to kapitola... Ale teď mi příjde, že čím víc kapitol, tím míň nudnejch scén budu muset dělat... Nechci aŤ je to storka, kdy se oba milujou, najednou to přiznaj, šukačka a the end... Chápem se? Oo no, nic, c.č. tlamky. ^^

Aki -OC

25. února 2014 v 23:31 | Yuki |  Slátanina
Obrázek je šíleně mega velkej, takže klikni na něj pravym a dej zobrazit obrázek blah bblah. Jedná se o moje OCčko co hodně použivám do povídek, ačkoli vy jste se s ním ještě nesetkali. Z toho důvodu sem dávám obrázek, jak vlastně Aki vypadá, ať mátě představu. Pod c.č je hotovej. ^^

Je libo bič?

25. února 2014 v 16:52 | Yuki |  SasuNaru//ItaSasu
Warning: je to čistě nechutný, zvrhlý, bezduchý perverzní pwp.
Můj uplně první pokus o trojku, v hlavě mám nápad, takže snad se to podaří nějak sepsat.
18+ tak tlamky, varovala jsem vás.
-Maličko hardcore, náznaky bdsm!
-Pokud se ti to nelíbí, GTFO.

S úsměvem můžete dojít daleko.

23. února 2014 v 16:32 | Yuki |  Slátanina

Ale s úsměvem a zbraní ještě dál.

Víte, co nehorázně nasere? když si s někým rozumíte, fakt hodně. Ale on? on jako na potvoru bylí někde v prdeli a možnost ho vidět reálně je takřka nulová.
Wat, proč to tak je? deptá mě to. Vlastně, koho ne že?

Proč lidi, co nemusím bydlej tady? waaaah, je to o nervy.
Weekend zas rychle utekl a zejtra škola, písemkovej tejden, parádička. Strašně se prej těším.
Aspoň, že je tam Denča takže neni nuda Oo

Tolik k článku o ničem.

Cvok - 2

18. února 2014 v 16:49 | Yuki |  Cvok
Povídka Cvok se dočkala vlastní úvodky. Dělala sem ji teď na rychlo, je skládaná z dvou pictů, co mi dlouhou dobu leželi v notebooku jen tak. No, dneska sem 6hodin chodila jak dement s Majky, jsem hotová tak sem hodím druhej díl, co sem psala brzo ráno. Pokud jsou tam překlepy, tak se omlouvám. ^^
Ps. dneska je Sasukeho pohled na věc kratší, než Itachiho.

Sasuke:
Zíral jsem na Itachiho. Naštval mě. Co si o sobě sakra myslí? tupec jeden! Aki tady prostě spát bude. A tečka. Jen jsem zhnuseně stáhl rty do tenké linky, když se ke mě znovu naklonil. Tentokrát mi ale olízl rty. Vyvalil jsem oči. Co to kurva dělá?! dočista se pomátl... I když, nemohl jsem popřít, že na to čekám už čtyři roky a konečně se to plní. Ale... stejně se ve mě zvedla vlna odporu a se sebezapřením jsem ho odstrčil.
"To, je incest ty kreténe!" doslova jsem to na něj vyštěkl, ale jeho pohled se nezměnil. Usmíval se očima. Sklopil jsem pohled. Nemohl jsem se na něj dívat, aniž bych sám se sebou nebojoval. Nevěděl jsem, zda bych se dokázal ovládnout a v téhle situaci opravdu risk je zisk neplatilo.

Cvok - 1

18. února 2014 v 0:40 | Yuki |  Cvok
Sasuke:
S úšklebkem jsem zase zamířil do Itachiho pokoje.
"Mohl bys tu hudbu stišit?" zařval jsem na něj když si na plný pecky pustil ten jeho kravál. Jen ke mě zvedl pohled a o něco to ztlumil.
"Koho to tam máš?" řekl s pohledem upřeným do země. Jen jsem nad tím pozvedl obočí s opodvědí, že kamaráda a že to fakt není jeho věc.
"To teda je moje věc!" zvýšil hlas a napochodoval až ke mě. Protočil jsem panenky a sledoval, jak se v jeho tváři zračí zuřivost.
"Pokud ti tak moc vadí, že sem buzna, mužeš to říct i normálně narovinu." pokrčil jsem rameny a sledoval, jak se jeho tvář mění v posměšný úšklebek.

Cvok - ukázka

17. února 2014 v 16:15 | Yuki |  Cvok
Hola bobánci. Takže, další kapitolovka, která mě neskutečně nadchla a baví. Je to na ItaSasu + vymyšlenej charakter Aki. Ale o tom se víc dovíte během děje. No, užíjte si čtení. Hope you like it:3

Yaoi stamps~

14. února 2014 v 23:37 | Yuki |  Slátanina

Článek o ničem.

No a když už jsme u toho, prosím, mě to nezajímá. Nemáš rád yaoi? víš, človíčku... já jo. Miluju gaye. Protože sem s nima vyrůstala. Co člověk, to názor. Já ti neberu ten tvůj, tak proč mi ho vnucuješ? Každýmu se líbí něco jinýho.
Taky mě dostává jak mi každej antiyaoifan píše, že NaruHina a SasuSaku forever. A? Tak mě se to prostě nelíbí. A ani samostatně nemám Sakuru ani Hinatu ráda.
A je mi plně fuk, že v anime spolu SasuNaru nebudou, ani ItaSasu... prostě no yaoi. Ale od toho máme fantazii, miláčci. Takže seďte na prdeli a držte huby.

forbidden, ItaSasu část druhá

11. února 2014 v 23:26 | Yuki |  Forbidden
Polibky Itachimu vracel poměrně nemotorně a nezkušeně. Ale o to víc se to Itachimu líbilo. Vjel mladšímu z nich rukama pod tričko, kde ho hladil po lehce vypracované hrudi.