forbidden, ItaSasu část první

10. února 2014 v 16:24 | Yuki |  Forbidden
Takže hola, miláčci. Yuki přichází s novou povídkou, tentokrát opět kapitolovou. Poněkud jsem páru ItaSasu propadla a totálně si ty dva spolu zamilovala.

Léto bylo v plném proudu. Mladý černovlasý mladík seděl na terase, v ruce držel plechovku coca coly dívaje se kamsi do prázdna. Slunce žhnulo a jemu bylo neskutečné horko. Vedle sebe měl položenou cestovní tašku a pár dalších věcí. Zanedlouho k němu přišel jeho otec s úsměvem na tváři. Šlo na něm dost poznat, že se těší až Sasukeho odveze na týden k jeho staršímu bratrovi.

"Tak, půjdem?" houknul k němu Fugaku a vzal největší tašku a šel směrem k autu. Sasuke zahodil plechovku do koše, posbíral si zbytek věcí a hodil to do kufru. Pak si sedl na zadní sedadlo a řekl otci, ať zapne klimatizaci. Jen co se rozjeli, dal si mladý Uchiha do uší sluchátka a díval se ven z okna na rychle mizící domy, stromy,...Cesta mu utíkala poněkud pomalu a on se začal nudit. Proto to zalomil a pokoušel se usnout. A když už tak tak zabral, dorazili na místo. Fugaku vylezl z auta a probral Sasukeho. Itachi jim už šel na pomoct s nákladem.
Zvesela se na oba dva usmál, ale jen Fugaku mu úsměv vrátil. Sasuke na nějaké vesnici tvrdout nechtěl. Měl jiné plány, ale otec s matkou se rozhodli jet někam na týden a nechtěli ho nechat doma samotného. A jejich starší syn, jež už se osamostatnil byl skvělá 'chůva' kam Sasukeho strčit.
Itachi bydlel v rodinným domku s malou zahradou. Prošel brankou nesouc Sasukeho drobnější náklad. O cestovní tašku se znovu postaral jejich otec. Takže na nejmladšího z nich zůstala jen taška s notebookem.

Sasuke se ani neobtěžoval s nějakýma přivítacíma kecma a rovnou zaplul do pokoje, jež mu byl přidělen. Našel si zásuvku a zapl notebook. Když se mu zapl, pokusil se najít nějakou wifi. K jeho zklamání se ale nacházel v tom největším zapadákově, takže žádná wifi, žádnej internet... Dost na hlas si na Itachiho adresu zanadával a ten pro jeho smůlu zrovna stál ve dveřích s vychlazenou colou v plechovce. Na patě se otočil i s pitím a odešel. Neměl za potřebí se vnucovat. Sice ani nechtěl, aby se nějakým způsobem chovali, že tu ten druhý není, ale teď rozhodně nehodlal dělat první krok.

Itachi zaplul do obýváku a něco si četl, když tam vešel Sasuke s tím, že hledá záchod. Itachi ochotně vstal a zavedl svého brášku do koupelny. Počkal na něj, než vyšel ven. Mladší z nich nad tím, že tam Itachi furt stojí jen zakroutil hlavou a chtěl kolem něj prostě projít, ale jeho bratr mu to nehodlal usnadnit.
"Podívej, bráško. Vím jak moc tady nechceš být. Ale můžeme se aspoň snažit si to užít, ne?"
"Najdi si ženskou, bože." uštědřil mu Sasuke rýpavou poznámku a s tím odešel zpátky do prozatimního pokoje. Zaklapl notebook a vlez si do postele. Ležel na břiše se zavřenýma očima.

Itachi měl ale dobrou náladu a nehodlal si ji nechat pokazit Sasukeho řečma. Proto zašel do jeho pokoje, dveře měl Sasuke otevřené, takže jen prošel. Sedl si na volný kraj postele a spustil svůj monolog o tom, co má v plánu, co spolu podniknou a na konci věty zdůraznil, že odpor je marný.
Sasuke se znechuceně posadil a kouknul na Itachiho. Jak rád byl, když se odstěhoval. Takhle to pro něj nebylo ani trošku snadné. Uvidí ho zase každej den. Kousnul se do spodního rtu. Itachi ho pečlivě sledoval a ani to kousnutí mu neuniklo.

"Je to jen týden. Pak odjedeš a už se sem nebudeš muset vrátit." řekl trochu posmutněle Itachi. Ve skutečnosti byl rád jako malý děcko, že tu nebude aspoň sedum dní sám. Což ale jeho bratr vědět nemohl. Vlastně nevěděl ani to, proč se tak náhle odstěhoval. Pravděpodobně ho za to nenávidí a proto tam s ním být nechce. Jenomže stejně tak jako Sasuke neznal Itachiho důvody, neznal Itachi ty Sasukeho.

Jen tam tiše seděli sledujíc jeden druhého. Nesnesitelně protivný tikot hodin přepušoval jinak úplné ticho.
"Fajn, budem dělat co chceš když mi dovolíš rozflákat ty hodiny." řekl Sasuke a pohled věnoval hodinám na zdi před sebou. Itachimu cukali koutky. Přikývl, ačkoli byl proti ničení věcí, ty hodiny stejně neměl moc rád.
"Tak co chceš dělat?" zamumlal Sasuke.
"Co jít k vodě?" navrhl Itachi a věnoval Sasukemu tázavý pohled.
"To... radši ne." odvětil Sasuke s pohledem upřeným do zdi. Nechtěl vidět Itachiho bez trička a kalhot. Měl dost silný dojem, že by to neustál.
"Proč ne?" zeptal se automaticky Itachi, ale odpovědí mu bylo jen neznatelné pokrčení rameny. S povzdechem k bratrovi natáhl ruku. Jemně mu ji položil na tu Sasukeho. Ten se na něj s povytaženým obočím podíal. Itachi se jen nevinně usmál a za ruku si ho přitáhl na klín.
"Co to sakra děláš?!" rozkřikl se Sasuke, snažíc se vymanit, ale neměl šanci.
"Pamatuju si, jak jsi jako malej doma běhal úplně nahej a teĎ se stydíš?"
"Pokud si pamatuješ i to, že oba míváme narozeniny, asi ti dojde, že sme oba vyrostli." odfrkl Sasuke s lehkým ruměncem na tvářích.
"Hn..." zamručel Itachi. Moc dobře si uvědomoval, jak Sasuke vyrostl. Stal se z něj naprosto neodolatelný objekt jeho zájmu. Tak moc si přál, aby mu mohl všechno říct...
Nakonec jen Sasukeho pustil ze svého sevření a beze slova odešel. Sasuke to nějak neřešil, prostě si lehl a usnul.

K večeru se za ním Itachi vrátil s dvěma flaškama vodky. Jednu podal jeho bráškovi, který překvapeně a taky nechápavě zamrkal.
"To jen na rozproudění atmosféry." objasnil Itachi a zase si sedl na postel k Sasukemu. Otevřel mu flašku a následně to udělal i s tou svojí. Pak si její hrdlo přiložil ke rtům a upil. Sasuke ho nezkušeně napodobil. Nikdy nepil, takže to byla jeho premiera.
Nevypil ani třetinu a už byl dost mimo. Itachi byl sice v náladě, ale moc dobře věděl, co dělá. Moc dobře si uvědomoval, že jeho bratrovi bere flašku a spolu s jeho je odkládá na noční stolek. Že pak obkročmo sedá na to rozkošný tělo pod ním. Že mu lehce jazykem opisoval linii rtů. A i to, jak se tomu jeho mladší bratr nebránil. Možná jen nepochopil, co Itachi dělá. Nebo byl zaskočen tak, že nebyl schopen slova.

Něžně zkousnul Sasukeho spodní ret, načež ho jemně vsál a pak olízl. Sasuke pootevřel rty, což jeho bratr bral jako vybízení k dalšímu kroku. Naklonil hlavu trochu na stranu a jazykem mu vnikl do úst. Vyhledal bratrův jazyk. Sasuke nechtěl zůstat pozadu i když pořádně netušil, co se děje. Polibky Itachimu vracel poměrně nemotorně aF nezkušeně. Ale o to víc se to Itachimu líbilo. Vjel mladšímu z nich rukama pod tričko, kde ho hladil po lehce vypracované hrudi.

Pokračování bude 18+
Určitě ho napíšu, ale kdo ví, zda ho dostanete? Musíte si o něj napsat.^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama