forbidden, ItaSasu část druhá

11. února 2014 v 23:26 | Yuki |  Forbidden
Polibky Itachimu vracel poměrně nemotorně a nezkušeně. Ale o to víc se to Itachimu líbilo. Vjel mladšímu z nich rukama pod tričko, kde ho hladil po lehce vypracované hrudi.Sasuke polekaně zalapal po dechu, když bratrovu ruku ucítil u lemu jeho kraťasů. Trošku sebou cukl a chtěl Itachiho odstrčit když se probouzel z omámení alkoholem, ale Itachi na něj byl přitisknutý celou svou váhou, takže s ním nehnul.

"Copak?" zašeptal roztouženě starší Uchiha a olízl si spodní ret, než se znovu přisál na sametovou pokožku na krku toho černovlasého andílka.
Sasukem v tu chvíli jakoby projel blesk. Zachvěl se při tom tak nevýznamném, ale přesto intimním doteku.
Itachi se maličko usmál a od krku sjížděl níž na klíční kosti. Jazykem opisoval jejich linii a rukama bloudil všude možně. Znovu se vrátil k lemu toho přebytečného kusu oblečení-kraťasům. Maličko je stáhnul aby Sasukemu dal znamení, oč mu jde.
Ten na to jen zavrtěl hlavou a zase si je povytáhl.

"Nezlob, bráško..." zamumlal, když se posunul o něco výš k jeho uchu. Pak si ukradl polibek a sedl si dostatečně nízko, aby se mohl věnovat Sasukeho klínu. Kraťase i přes odpor nositele skončili na zemi i se spodním prádlem. Znovu se musel lehce usmát, když viděl že jeho bratra jeho činy nenechali chladným a to, že ho dokázal vzrušit mu nesmírně polechtalo ego a vedlo ho to k dalšímu kroku.

Sasuke si mezitím, rudý jako rajče, zakryl rukama rozkrok a pohled odvrátil kamsi do neznáma.
Itachi mu opatrně dal ruce pryč, i když se tomu jeho bratříček zprvu bránil, nakonec se stejně podvolil. Pak se natáhl pro flašku vodky na nočním stolku a hodně upil. Jelikož na to nebyl zvyklej, zatočila se mu hlava a bylo mu naprosto jedno, co se stane. A o to mu taky šlo.

Itachi se mezitím stihl sklonit k jeho údu a pohrávat si s ním. Jemně kousal, olizoval a sál. Sasuke zadržoval dech a kousal se do jazyka, aby byl sticha. Aby mu z pusy neušlo zavzdychnutí. Ale marně. Jakmile si ho Itachi strčil do pusy a začal rytmicky pohybovat hlavou nahoru a dolů, Sasuke slastně zaklonil hlavu dozadu a zasténal. Chytil Itachiho za vlasy, aby si mohl určit tempo sám. Ale ten jen Sasukeho ruce oddělal a mučivě pomalu, snad nejspíš za trest pokračoval.

Když už se Sasuseko sténání stávalo častějším a procítěnějším, vyvodil starší z nich, že je na čase přestat. I když by rád pokračoval. Ale přesto se zvedl z postele a vydal se ke dveřím.
"K-kam to jdeš?" podivil se Sasuke a onyxovýma očima střelil pohledem na záda jeho bratra.
Ten jen mlčky šel dál. Jako dělo vystřelil mladší z nich k němu a přitlačil ho na zavřené dveře zády.

"Sasu,..." začal Itachi, ale neměl možnost to, co chtěl říct dokončit. Sasuke se mu přisál na rty v hladovém polibku. Jazykem si dobyl cestu do Itachiho úst a ihned vyhledal jeho jazyk. Itachi se jako na povel přidal do vášnivé hry, i když se jen na maličkou chvilku zarazil když ucítil jak mu nemotorně Sasuke stahuje kalhoty.

"Chci to, Itachi..." zašeptal když si klekal, aby mu z kalhot a trenek pomohl úplně.
"Prosím..." zamumlal mu do rtů Sasuke a skousl si spodní ret. Itachiho napadlo, že určitě netuší, co mu říká. Ale nehodlal ztrácet čas. Sám už byl dost vrzušený takže nedokázal odolávat. Opřel Sasukeho čelem o dveře a řekl, ať se předkloní.

Sasuke uposlechl a tak na něj vyšpulil zadeček. Itachimu se naskytl pohled pro bohy. Naslinil si prst a pomalu ho přiložil k Sasukeho vstupu. Ten ho ale zarazil.
"Ne, chci to bez přípravy." řekl pevně hlasem podbarveným touhou.
Itachi se sice ušklíbl, protože hádal, že bude jeho první, ale přání vyhověl.
Přistoupil k němu o něco blíž s penisem v ruce, druhou rukou Sasukeho chytil za bok a pak rychle přitlačil, aby se do jeho úzké dírky dostal. Pro něj to bylo jako s náplastí, čím pomaleji, tím bolestivěji.
Sasukemu se do očí nadralo plno slz které si hned razily cestu po zrůžovělých tvářích a dost hlasitě zalapal po dechu, ale nic neříkal.

Itachi chvilku setrval a pak bez varování začal přirážet. Sasukeho to neskutečně bolelo ale ta bolest pomalu odcházela a vystřídala ji neutěšitelná slast. Poprvé vypustil z pootevřených rtů sten. Dech se oboum zrychlil a Sasuke měl co dělat, aby se mu pod tou rozkoší nepodlomili kolena. Nehty zarýval do dřevěných dveří až na nich zůstávali škrábance.

A pak zničeho nic přirážení přestalo. Sasuke už se otáčel a chtěl něco namítnout, ale Itachi ho umlčel krátkým polibkem a pak odvlekl na postel. Položil ho na záda a lehl si nad něj. Sasukeho nohy si přehodil přes ramena a znovu do něj pronikl. Naklonil se k Sasukeho rtům a spojil je v jedny ve vášnivém polibku a znovu začal pohybovat pánví, ale značně pomaleji a s něhou.

Sasuke už se skoro dusil a tak se od jeho bratra odtáhl a nadechl se. Itachi přirážel o něco rychleji a s přivřenýma, černýma očima sledoval jeho mladšího brášku jak pevně svírá polštář a zaklání hlavu.
"Nhh... Itachi..." jmenovaný uchopil Sasukeho úd a v rytmu jeho přírazů mu ho začal třít. To už na mladičkého Uchihu bylo příliš a doslova vzrušením křičel. Pánví se pohyboval proti Itachimu. Ruce mu obtočil okolo krku a přitáhl si ho k sobě. Vzdychal mu do ucha s pevně zavřenýma očima.

Stačilo už jen pár rychlích pohybů ruky a Sasuke se s Itachiho jménem na rtech udělal. Zatímco jeho slast pomalu odeznívala a on se vracel do reality, blížil se vrcholu i Itachi. Chtěl ze Sasukeho vystoupit a dodělat si to rukou, ale jeho mladší bráška mu to nedovolil.
"Udělej se do mě, nii-san..." zamumlal a nohama ho objal okolo pasu, takže neměl šanci z něj penis vyndat. Natáhl se pro polibek a při divoké hře jazyků se taky dočkal vytouženého konce.

Spokojeně se svalil na tělo pod sebou a trhaně se vydýchával. Trošku se nadzvedl aby ze Sasukeho vystoupil a pak ho jen tiše objal.
"Půjdem do sprchy?" zeptal se Itachi když se konečně jeho dech uklidnil a extáze vyprchala.
"Pochybuju že vstanu... půjdem později..." zbytek věty spíš než řekl zašeptal sotva slyšitelně, usnul.
Itachi si povzdechl a přikryl je.
"Dobrou, Sasu..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama