Je libo bič?

25. února 2014 v 16:52 | Yuki |  SasuNaru//ItaSasu
Warning: je to čistě nechutný, zvrhlý, bezduchý perverzní pwp.
Můj uplně první pokus o trojku, v hlavě mám nápad, takže snad se to podaří nějak sepsat.
18+ tak tlamky, varovala jsem vás.
-Maličko hardcore, náznaky bdsm!
-Pokud se ti to nelíbí, GTFO.


Itachi připoutal oba chlapce rukama k posteli a pak tiše odešel do koupelny. Naruto i Sasuke se na sebe jen tiše dívali. Moc dobře věděli, že nemá cenu snažit se utýct. Itachi je přivázal zkušenýma pohybama dost pevně. Když se nejstarší z nich vracel z koupelny, měl ještě vlhké vlasy a okolo pasu jen ručník. Po čtyřech se pak na posteli doplazil až k těm dvěma, co na něj vyděšeně koukali.
"Dejte si pusu." zamumlal přivřenýma očima. Ti dva se na sebe jen bezmocně podívali, ale ani jeden se k ničemu neměli. Když je Itachi pobídl podruhé už zvýšeným hlasem, opět nic neudělali a tak se jen s pokrčením ramen postavil a přešel ke stolu, ze kterého něco vzal a vrátil se k nim.

Pak se napřáhnul rukou, ve které svíral kožený bičík a prásknul nejdřív svýho mladšího brášku po odhlaném hrduníku. Dal si záležet, aby nezasáhl obličej a rozkrok. To samé pak udělal i Narutovi. Oba dva bolestí zaskučeli a sledovali, jak jim ze zarudlých švihanců teče malý pramínek krve.
"Tak vy nebudete poslouchat svýho pána?!" vykřikl Itachi rozzlobeně.
"Řekl sem, líbejte se!" Černovlásek a blonďáček si věnovali ponížený pohled. Hned na to ale pomalu přivřeli oči a naklonili se víc k sobě. Pak svoje rty spojili v jedny. Itachi se nad tou podívanou koutkem pousmál a založil si ruce na prsou.

Když se od sebe odtáhli, aby se mohli nadechnout, odvázal Naruta a nařídil mu, aby jeho mladšího bratra vykouřil. Sasuke nevěřícně vyvalil oči a zavrtěl prosebně hlavou, když mu za to Itachi dal další ránu bičem.
Naruto sklopil pohled modrých očí a popolezl si ke klínu jeho kamaráda. Omluvně se na něj podíval a na to jen sklonil hlavu k Sasukeho povadlému přirození. Se zájmem si ho prohlížel, když mu v ruce tvrdl a zvětšoval se. Sasuke se znechuceně kousal do rtu.
"Neptotahuj to. Kuř." nařídil Itachi s pohledem upřeným na Naruta, jak Sasukemu honí.

Naruto nasucho polknul a pomalu pootevřel rty. Rukou si úd přidržel a pak ho opatrně vsouval do úst, až se dostavily dávící reflexy. Rychle si ho z pusy vyndal a odkašlal si. Nevypadal, že bude pokračovat a tak mu Itachi švihl přes záda bičem. Naruto zavřel oči, pak je ale rychle otevřel a znovu se to pokusil zopakovat, než mu konečně došlo, že tak to asi nepůjde.
Proto si do úst vložil jen špičku Sasukeho penisu a s tou si jazykem a zubama hrál. Občas se pokusil si ho vložit do úst aspoň o kousek víc. Pak se k němu ale posadil nedočkavej Itachi, chytil ho za blond vlasy a rázně mu ukázal, jak si to představoval. Naruto byl nucen udržovat tempo, které mu Itachi udával.

Sasuke ačkoli nechtěl několikrát pánví přirazil do Narutových horkých úst a tiše sténal. Sice se mu to příčilo, ale Naruto měl šikovnou pusinku, to musel uznat.
Po pár dalších pohyběch blonďákovi hlavy Sasuke ucítil známé škubání v penisu, přivřel černé oči a znovu se kousnul do spodního rtu, aby nevykřikl, když se mu dostalo vytouženého orgasmu. Itachi Naruta nepustil, dokud si nebyl jistý, že všechno spolykal a za každou kapičku, která mu utekla z pusy dostal Naruto ránu bičem.

Itachi odvázal i Sasukeho a oběma poručil, ať jdou za ním. Odvedl je do jiné místnosti, kde bylo jen křeslo a hodně tmavý světlo. Posadil se na ono křeslo a řekl, ať si k němu Naruto klekne. Ten tak učinil. Pak se podíval na Sasukeho a nařídil mu, ať si klekne za Naruta. Neochotně tak učinil. Itachi se uvelebil a zahodil pryč ručník, který doteď schovával jeho vztyčený úd. Už nějakou dobu byl neskutečně nadrženej a teď si to hodlal vynahradit.

Znovu Naruta chytil za vlasy a přitáhl si ho k penisu. Naruto okamžitě pochopil, co má udělat. Nechtěl dostat žádnou další ránu a tak poslušně začal Itachimu kouřit tak, jako předtím Sasukemu.
Itachi se slastně prohnul když Naruto jazykem polaskal ono nejcitlivější místo na jeho žaludu.
Pak starší Uchiha věnoval pohled čekajícímu Sasukemu a jen mu tiše poručil, ať je hodnej a ošuká Naruta.
Ten na to jen znechuceně otrávil pohled, ale při vzpomínce na bič Narutovi roztáhnul půlky a naslinil si prst.

"Na to zapomeň, bráško. Hezky bez ah,... přípravy..." zamumlal Itachi a zavřel oči. Oběma rukama pak Narutovi vjel do vlasů. Sasuke chytil Naruta za bok a druhou rukou si nasměroval svůj penis k jeho vstupu. Nikdy nechápal, jak se do něčeho tak malého může vejít něco tolikrát většího.
Zhluboka se nadechl a přitlačil. Musel to zopakovat několikrát, než se mu podařilo do Naruta proniknout až po kořen. Naruto bolestnou agonií držel zavřené oči a měl co dělat, aby Itachiho nekousnul.

Sasuke chvilku čekal, než začal nejistě přirážet. Teď už Naruta držel oběma rukama za boky a slastně přivíral oči, rty měl pootevřené a dech se mu zrychloval.
"Tak... úzký..." zamumlal Sasuke s nadrženým podtónem hlasu.
Itachi se jen usmál, když to slyšel. Sasukeho tempo přírazů se zrychlovalo stejně jako pohyby Narutovi hlavy.
Místností se neslo vzdychání všech tří, odráželo se od chladných zdí a tvořilo tak ozvěnu.
Jako první vyvrcholil Itachi Narutovi do úst. Tentokrát se mu povedlo spolykat všechno.
Když už i Sasuke cítil, že se udělá, přesunul jednu ruku na Narutův penis a začal mu ho třít.

Itachi se nějak dokázal postavit z křesla, přešel za Sasukeho a aniž by ho na něco upozornil, strčil mu svoje přirození na jeden příraz hluboko do zadku. Sasuke zaklonil hlavu a kousnul se do jazyka.
Zrovna v tu chvíli se udělal do blonďáčka.

Jak ale Itachi přirážel, neměl Sasuke jak z Naruta vystoupit a tak ho musel šukat znovu.
Mladší Uchiha Narutovi zarýval nehty do kůže a Naruto se jen bezmocně přidržoval křesla.
Itachiho přírazy se prohlubovali a nabírali na intenzitě. Sasuke si to naplno užíval, i když se mu to ze začátku nelíbilo.
Ještě několikrát zopakoval pohyb ruky s Narutovým penisem, než ucítil jak se mu do ní Naruto s rozkošným zasténáním udělal.

Itachimu už stačilo jen párkrát přirazit do Sasukeho těla, než se taky udělal a Sasukeho další vrchol na sebe taky nenechal dlouho čekat.

Všichni se pak vysíleně postavili a odešli do prostroné koupelny s velkou vanou. Sasuke ji zašpuntoval a otočil kohoutkama. Všichni tři si do ní pak vlezli stylem že Itachi ležel opřený zády o vanu a po jeho bocích měl Sasukeho i Naruta.
"Dneska to tím bičem fakt bolelo." zamumlal blonďák a políbil Itachiho na lícní kost.
"Vy dva ste to chtěli tvrdý..." odvětil Itachi a usmál se.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 25. února 2014 v 20:04 | Reagovat

SUGOIIIIIIIIII :OOOO

2 yukishyme yukishyme | Web | 25. února 2014 v 23:32 | Reagovat

[1]: děkuju moc :3

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 7. března 2014 v 21:47 | Reagovat

To je táááááááááák roztomilé! Teda, roztomilé ení to správné slovo, nebo možná je já nevím xD. Ale bylo to úžasné.

4 yukishyme yukishyme | Web | 8. března 2014 v 21:58 | Reagovat

[3]: sdílím tvé zvrácené choutky a děkuju *w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama