povídky - rozcestník

9. února 2014 v 22:34 | Yuki
Líbal jsem ho, hladil jsem ho... měl jsem vedle sebe všechno, co jsem kdy chtěl. Cítil jsem štěstí. Měl chuť se smát. Ale on odešel. Nechal mě tady a s veselým obličejem šel o dům dál.
Shonen ai, bez věkové hranice, SASUNARU
poznámky: happyeeeendo:3
Oko ukázka:
"Proč mě nepřestaneš pronásledovat?" prořízl ticho tichým, ale klidným hlasem černovlasý chlapec s očima, ve kterých byl sharingan. Díval se na blonďáka neutrálním výrazem. Ten na něj cenil zuby a ruce držel zatnuté v pěst.
Shonen ai, bez věkové hranice, SASUNARU
poznámky: happyend.^^
Čekala před školou. Nevěděla jsem, že tam bude. Chtěla jsem se jí vyhnout. Ale chytila mě za zápěstí a nepustila. Nechtěla jsem se jí podívat do očí. Ne potom, co jsem jí provedla. Odkopla ji jako psa.
Zvedla mi hlavu za bradu a donutila mě, abych se na ni podívala.
"Co si o sobě sakra myslíš? Mazat mě ze svýho života?" rozeřvala se.
Shoujo ai, neomezený věk. Reálné postavy.
Znásilnění ukázka:
Tma a těžký vzduch ho obklopovali všude kolem. Pokusil se vstát, ale nepodařilo se mu to. V temeni hlavy cítil ostrou bolest. Rukou si na ni sáhl a jen těžko si připouštěl fakt, že mu vlasy slepila zaschlá krev...
YAOI, +-18let, pár-nechte se překvapit
poznámky: NAPROSTÝ PWP, SEX, UCHYNOSTI>>
Zima ukázka:

Políbíš mě a všechno bude lepší. Nejsem připravený na tvůj odchod. Ty to nevíš? Tvůj polibek pro mě znamená tolik, tak proč mě opouštíš?
Shonen ai, bez věkové hranice, SasuNaru.
poznámka: depresivní
KAPITOLOVKY:
Vztah Sasukeho a Naruta nabere nečekané obrátky. Jenomže jejich nově nelezený vztah nebude tak růžový, jak vypadal na začátku. Lež střídala druhou a tak to šlo až do doby, kdy Sasuke udělal razantní krok.
yaoi - SASUNARU

Forbidden ukázka:
Léto bylo v plném proudu. Sasuke vyrůstající ve městě musel na prázdniny k jeho staršímu bratrovi na vesnici, kam samozřejmě nechtěl. Když mu ale Itachi pobyt začal zpříjemňovat, zjistil o sobě nehezké věci. Dokáže to unést?
YAOI - ITASASU

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama