Papa? aishiteru!

6. února 2014 v 4:55 | Yuki |  Netříděné

WARNING!!!:

Povídka je nechutně oplzlá, kapitolová a mládeži nepřípustná. Varovala jsem vás.


Nuceně jsem otevřel oči, když se mě otec snad nejmíň pomiliontý pokoušel šťoucháním do ramene probrat. Ani trošku se mi nechtělo vstávat, jelikož jsem musel do školy. Sice poslední den, ale stejně tam musím a prostě se mi nechce z vyhřáté postele.
"Tai, notak... pak se můžeš dva měsíce válet." zaznělo mi těsně u ucha. Naskočila mi husí kůže jako pokaždé, když mi šeptá do ucha. Nevím proč, ale vyvolává to ve mě zvláštní pocity. I kdyby mluvil o počasí, prostě mi z toho přejede mráz po zádech. "Zavezeš mě do školy?" mrknul jsem na něj a přetočil se na bok k němu. Vždycky mě budil o hodinu a půl dřív abych se mohl vyhrabat v klidu z postele, dát si sprchu a nasnídat se. Takže jsem nemusel nikam spěchat.
Jen tiše na mou otázku přikývl a dal mi letmou pusu na čelo.
"Tak vstávej." jen co to dořekl, otočil jsem se na záda a zamručel.
"Ty víš, jak všechno pokazit, tati."
On se na to jen zasmál a vylezl z postele s tím, že mi udělá něco na snídani.

Po tom, co jsem si dal sprchu a snědl snídani, kterou mi otec nachystal jsem si obul boty, sebral kytku pro učitelku a šel do školy. Nemohl mě odvést autem, jelikož si prý něco musel ještě zařídit. Neřešil jsem to. Pořád byl v kurzu a moje škola nebyla zase tak daleko.

Po tom mučivě zdlouhavém vysvědčení jsem se rozloučil s kamarády a utíkal domů rychlostí blesku. Chtěl sem zpátky do vyhřáté postele. Odemčel jsem si vchodové dveře, vyzul se a vysvědčení nechal ležet na botníku. Otec tam neměl jedny boty, takže se ještě nevrátil. S povzdechem jsem si sundal školní uniformu a hodil na sebe vytahaný tričko. Zalehl jsem a ani nevím jak, zase usnul.
Když jsem se probudil, první čeho jsem si všiml před otevřením očí byla příjemná vůně. Takže už se vrátil. Slyšel jsem jak dýchá. Otevřel jsem oči a spatřil ty jeho, jak na mě s láskou zírají.
"Ahoj." řekl jsem se zívnutím a usmál se. Nebo spíš to měl být úsměv, ale vypadalo to jako parodie na kočku co jí hoří ocas. Prostě škleb. Pozdrav mi oplatil a vlezl si ke mě pod peřinu. A jakmile byl podní, vlezl si nade mě podepírajíc se rukama u mojí hlavy. Koukal mi do očí a usmíval se.

"Coje?" nadzvedl jsem obočí a čekal odpověĎ, kterou mi nedal. Jen zavrtěl hlavou, sklonil se ke mě a políbil mě na rty. Do tváří se mi nahnala rudá barva. Když se odáthl, kousl jsem se do spodního rtu.
Můj táta je úžasný. Je to ten nejlepší člověk co znám a není to dlouhá doba, co mezi náma tenhle vztah vznikl. Vlastně to bylo úplnou náhodou. Ale za tu náhodu jsem nehorázně rád. Když mě poprvé políbil... bože, nikdy jsem nebyl šťastnější. Možná je to divný, ale já svýho tátu miluju dvěma způsobama. Jako syn otce a jako partner partnera. A on to má semnou stejný.

"Dnešek byl nudnej. Vynahradíš mi to?" hravě si olízl rty a znovu mě políbil, ale tenrokrát se mi jazykem dobýval do úst. A já mu podlehl, takže si naše jazyky mohly jít zatančit vášnivý tanec. Rukama jsem mu vjel pod košili a bloudil mu jima po zádech.

Waaah, pokračování odpoledne, tlamky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama