OMG! YUKINCE JDE INTERNET *Q*

4. března 2014 v 22:25 | Yuki |  Netříděné
Takže bobánci, pecky, lamy, tlamy, dementíci, bakáči, truhly... Yuki vám přináší novou, hororovou **zvedá obočí jako pedo** povídečku. Jednorázovku, psanou asi hodinu od devíti večer, kdy se mi vybil mobil a tak sem nemohla koukat na Let's playe sladké UnicornSaso. ** OMG!!! fangirling for she *////* **Pokud se mi nerozběhne net na notebooku, asi napíšu milion povídek. Tohle je už druhá dokončená jednorázovka... No, netradiční pár, netradiční pojetí. Teda aspoň pro mě. Doufám, že se to někomu bude líbit. A taky doufám, že až to nakopíruju do blogu, tak mi nezmizí odstavce, ksooooohhhh!!!!!!!! Sladký čtení, moje milovaný nadržený hovádka.:3
EDIT PO VLOŽENÍ: odstavce samozřejmě zmizeli-.-"


Tma a těžký vzduch ho obklopovali všude kolem. Pokusil se vstát, ale nepodařilo se mu to. V temeni hlavy cítil ostrou bolest. Rukou si na ni sáhl a jen těžko si připouštěl fakt, že mu vlasy slepila zaschlá krev. Znovu se pokusil postavit, přidržujíc se chladné zdi. Kolena se mu podlamovala a on šel za jediným zdrojem světla, k přiotevřeným dveřím.

Jeho modré, unavené oči se snažili rozpoznat prostory za dveřma, ale neměl nejmenší tušení, kde se nachází. Strach mu říkal, ať nikam nejde, ale zvědavost vedla jeho kroky. Oběma rukama otevřel těžké dveře a vyšel na chabě osvětlenou chodbu. Všude byl nehorázný bordel a někde kapala voda.

Podél zdi šel dál až narazil na zrcadlo. Zarazil se, když spatřil svůj odraz. Na sobě měl jen šedé, špinavé tričko nad kolena, rozcuchané vlasy trčící snad všude možně jako po ráně bleskem a rozbitý ret. To vše krásně podtrhnuto ranou vzadu na hlavě. Tiše si povzdechl a šel dál.

Na konci chodby byly další dveře. I když se bál, otevřel je. Na sucho polknul, když uvnitř uviděl postavu, sedící na posteli. Místnost byla jasně osvětlená, takže pod náhlým přívalem světla musel přimhouřit oči, takže si oné postavy nevšiml, když se u něj znenadání oběvila.

Studená ruka ho chytila za zápěstí a vtáhla dovnitř. Pak jen zavrzání postele, když na ni dopadl a tiché zaúpění, které blonďáčkovi uniklo z úst, když se praštil do hlavy. Nezmohl se na jediné slovo, jen se nemotorně postavil, aby zjistil s kým vlastně má tu čest.

Muž si stoupnul na posteli nad něj a dlaní mu zatlačil na čelo, aby si zase lehl. A Naruto se strachem vepsaným ve tváři položil. Přes jasné světlo pořád neměl možnost toho chlapa rozeznat. Až když si na něj obkročmo sednul a sklonil se, poznal s kým má tu čest.
Tiše zamumlal Uchihovo jméno s výrazným odporem v tónu hlasu. Ten mu ale jen přiložil ukazováček na rty, aby ho umlčel.

"Kočička už se probrala, aaaah." zamumlal slizce Itachi a neposedné vlasy, jež mu utekli z culíku mu orámovali obličej, když se sklonil k Narutovi. Z jeho dechu šel cítit alkohol. Naruto odvrátil obličej, aby se na něj nemusel dívat a taky proto, aby ten smrad necítil. Nikdy neholdoval alkoholu a taky mu nikdy nevoněl.

Itachi ho za bradu přinutil otočit hlavu zpátky a Naruto mu nebránil. Na to se příliš bál. Podle rány na temeni Itachi nebyl zrovna přítulnej beránek, ale pěkná svině. V další sekundě se ale musel opravit. Pěkná, nechutná a perverzně teplá svině. Nemohl uvěřit vlastním rtům, když ho černovlasý hladově políbil.

Olíznul Narutovi popraskané a rozbité rty a pak mu na ně mírně zatlačil jazykem, aby mu povolil vstup dovnitř. Naruto zavrtěl hlavou na znamení odporu, ale v další minutě si to rozmyslel, když dostal facku z leva z prava za neposlušnost.
Itachi to zopakoval, tentokrát s úspěchem.

Naruto rty pootevřel, se slzama na krajíčku. Cítil se poníženě, zahanbeně, bez posledního kousku sebeúcty. Ruce stiskl v pěst, když v útrobách své pusy ucítil Itachiho vlhký a zvědavý jazyk, zkoumající každý milimetr, kam jen dosáhl.
Naruto svůj jazyk tlačil co nejvíc dozadu pusy, aby se vyhnul kontaktu s tím Itachiho, ale ten si s tím hlavu nelámal, protože na něj přesto dosáhl. Vyzívavě se snažil Naruta přimět k jazykovému tanci, ale marně. Proto se od něj odtáhl s přísným pohledem.

Vyhrnul mu šedivé tričko až ke krku, kde mu ho přetáhl přes hlavu a nadrženě si ho změřil pohledem. V kalhotech měl dost těsno a vysílený blonďáček se na nic nezmohl. Což se Itachimu líbilo.
"Za to, že nespolupracuješ, dostaneš trest..." zamumlal podmanivě Itachi. Od někoho jiného, od dívky, by to Narutovi možná přišlo vzrušující, ten hlas, dokonce možná i ta slova... ale v tenhle moment mu z toho bylo spíš na blití. A ten nedýchatelný a zatuchlý vzuch tomu taky moc nepomáhal.

Itachiho nenechavé ruce se přesunuli na blonďákův hrudník, kde vyhledali bradavky. Prsty je pevně sevřel a zatočil s nimi. Naruto bolestně zalapal po dechu a prudce zavřel oči. Itachi je po nějaké chvilce, kdy si užíval nadvládu, kroutit přestal. Místo toho je Narutovi začal tahat.

Když si Naruto na tuhle bolest jakš takš přivykl a přestal se u toho svíjet, Itachiho to přestalo bavit. Znovu se sklonil nad blonďáčkovi rty, které byly jako na nevyslovený povel okamžitě otevřené. Jeho jazyk na nic nečekal a ihned vyrazil proti tomu nezkušenému, krčícímu se vzadu Narutových úst.

Tentokrát se i on pomalu a znechuceně dotknul toho Itachiho. Nechtěl vědět, co by přišlo za další trest. Což mu ale Itachi v další moment naznačil, když mu ruku položil na svoje slabiny, které rozhodně nebyly malé ani v klidu.
Narutův obličej se změnil do vyděšeného, když Itachi blonďáčkovou rukou začal přejíždět po jeho penisu. Cítil, jak mu v něm pulzuje krev a jak ho nadvláda nad Uzumakim vzrušuje.

Nemohl už těstnost kalhot vydržet a proto rozpojil jejich polibek, nachvilku z Naruta slezl aby se vyprostil z přebytečného oblečení a hned se zase vrátil k jeho oběti, která si ho zaraženě prohlížela.
Narutův úd zůstával pořád stejně ochablý, situace mu nepřišla ani trochu vzrušující, jako Itachimu. Ten zrovna klečel mezi blonďákovýma nohama a pokládal si je na ramena. Pak si klekl, jednou rukou se zapřel u Narutovi hlavy a druhou si svůj stojící penis vyčkávající na rozkoš přiložil k blonďákově vstupu.

Surově zatlačil a pronikl do něj žaludem. Slastně zavzdychal a přivřel oči. Naruto bolestnou agonií zakřičel a rukama se zapřel o Itachiho hruď, aby ho od sebe odstrčil. Marně. Itachi na to zareagoval tím, že znovu přirazil a o další kousek se do něj dostal dál.
Vzrušovalo ho, jak Naruta celého vyplňoval a nezůstal v něm ani milimetr, kde by se ho penisem nedotýkal. Dokola mlel, jak je úžasně úzký, ignorujíc slzy, jež máčeli Narutovy tváře. Když v něm byl celou délkou, nečekal ani chvilku, než si Naruto zvykne a začal hned přirážet.

Neřešil, zda se to Narutovi líbí, nebo ne. Šlo mu jen o to se udělat. Do něj. Zatím, co blonďáčka šukal se mu přisál na krk, kde zanechával vlhké stopy, než se rozhodl si ho označkovat fialovějícím flíčkem.
Odtáhl se od jeho krku až tehdy, kdy potřeboval zasténat. Díval se do toho zmučeného obličeje. Vzrušoval ho ten strach, nenávist a odpor. Pocit, že si s ním může dělat co chce. Slastně přivíral oči a sténal. Sem tam prohodil něco ve smyslu, že je Naruto jeho děvka. Řeči, které se oslovenému příčily.

Naruto si přál, ať už to skončí. Itachiho tempo se zrychlovalo stejně jako tep a dech. Ještě párkrát přirazil do toho těsného zadečku, než konečně vyvrcholil. Naruto zadoufal, že to konečně skončí, ale to se šeredně pletl.
Itachi sice z postele slezl a stoupl si před ní, ale ne proto, aby se oblíkl. Poručil ležícímu blonďáčkovi, aby si sedl. A ten jen s odporem poslechl. Když ho Itachi chytil za vlasy a přitáhl si ho k ještě pořád naběhlému penisu, jen nesouhlasně zavrtěl hlavou s prosbou v očích.

"Kuř, děvko!" tón, jakým to Itachi pronesl nepovoloval námitky a tak Naruto otevřel pusu a jazykem ochutnal špičku penisu. Zadoufal, že taky poprvé a naposledy. Zavřel oči, aby se nemusel dívat a dál jen lehce olizoval žalud v puse. To ale Itachimu naprosto nestačilo a proto blonďáčkovi přirazil do úst.
Líbilo se mu, jak se Narutovi dostal dávící reflex, ale ani tehdy svůj penis nevysunul. Právě naopak, začal mu do pusy přirážet. Naruto se Itachiho chytil za stehna a přes pevně zavřená víčka se prodraly nové slzy.

Jakmile ucítil, že Itachimu v přirození cuká, chtěl hlavou ucuvnout, aby se mu neudělal do úst. To se ale Itachimu nelíbilo a za vlasy si ho přitáhl ještě blíž, takže mu sperma šlo rovnou do krku a Naruto byl nucen ho spolykat.
Nechutnalo mu a pořád se snažil ucuknout, což se mu ale nepovedlo. Itachi měl milionrkát větší sílu, navíc hnanou doznívajícím orgasmem.

Po minutě konečně svůj ochabující penis vytáhl z Narutovy pusy a ten jen znechuceně odvrátil hlavu. Přitáhl si kolena k bradě a snažil se nevnímat přítomnost Uchihy, který něco hledal u stolu naproti. Když se k posteli vrátil, držel v ruce pouta, kterými blonďáčka připoutal k pelesti postele.
Pak si vedle něj unaveně lehl a hlavu si položil na jeho hruď dokonale ignorujíc vzlyky znásilněného..."Co to čteš, Sasu?" zeptal se zvědavě Itachi když vešel do obýváku. Sasuke seděl na gauči s notebookem na nohách a se zájmem vepsaným v uhlových očích něco četl.
"Ále... Yuki vydala nový yaoi. Je to o tobě a Narutovi. Docela hardcore." řekl to s úsměvem a v očích mu proběhly jiskry.
"Vážně bráško, měl bys to přestat číst. Ta Yuki je neskutečně pochybná a furt nás stalkuje." starší Uchiha pohodil hlavou k oknu, kde se slinou u pusy a krví u nosu stála Yuki, autorka příběhu, která je v duchu shipovala.
"Nojo... ale baví mě to."
"Hm... ukaž," Itachi si přisedl k jeho bratrovi a spěšně očima přelétl text, "to mě podrž... já bych s ním nikdy nespal. Jen s tebou, Sasu..." rukou si hlavu jeho bratra otočil k sobě a něžně ho políbil na sametově hladké rty. A tehdy Yuki umřela na vykrácení z nosu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mišan Mišan | E-mail | 29. března 2014 v 0:04 | Reagovat

Kde to vůbec bereš? o.O

2 yukishyme yukishyme | Web | 12. června 2014 v 21:22 | Reagovat

[1]: Píšu?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama