WWA TOUR - ONE DIRECTION

26. dubna 2014 v 15:01 | Yuki
OOPS! HI!
So, girls. WWA tour začalo. Prý Liam s Louim naznačili, že jsou bez přitelkyně. Tedy, pokud to mám brát z LS stránky, tak jen jeden z nich je bez přítelkyně a ten druhý bez "přítelkyně". Ale to je nepodstatné. Prý se na konferenci ptali, kdo z nich je single a Liam s Louim zvedli ruce.

Já se na tu konferenci koukala a hledala, kde to přímo řeknou, ale 18 min. se mi čekat nechtělo tak sem přeskakovala a neviděla to, ale...:D jednou, jednou se určitě kouknu. Každopádně, prý modest maže Louimu na TT Larryshipperky zatímco on je v tělocvičně, četla sem to na různých stránkách.

Nebo, že jedna holka napsala ať se modlíme aby dal Loui Hazzovi na koncertě pusu, nějak tak a on si ji pak Lou unfollownul. Jasně, vytáhl uprostřed koncertu telefon aby mohl odebrat nějakou LS. Chytrý, modeste, fakt.

IDK. Každopádně, turné začalo, ale já na něm nebudu. Štve mě to a zároveň i mrzí. But, no money. Jednou se na ně ale dostanu.:D Heh, jde na ně někdo? pokud jo, tak tiše závidím!-.-"

Určitě je tu nějaká Niallerka, že jo? krom mě teda. :D no, jelikož počitám s tím, že jo, dám vám sem ULTRA MEGA TOTALLY FATALLY SEXY HORANA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama