Květen 2014


Hehe.

25. května 2014 v 14:55 | Yuki |  Slátanina
Hi.
Před tím, než začnu psát, máš pinterest? follow & follownu tě zpátky.^^
Tenhle článek bude takovej random, kvůvli jedné otázce na asku.

I LOVE BIG RED BUS!

22. května 2014 v 21:00 | Yuki
Nesnáším školu.
Nesnáším učení.
Ale, miluju velký, červený autobusy.:D Ok, just joke.
Jen miluju jak to Louis řekne.:D

Tenhle tejden je hektickej. Propogace, dějiny, chemie, ekonomika. Asi mě jebne. Fakt. Zítra opět test z chemie a já umím tak maximálně napsat svý jméno. Lol. Asi se budu symetricky podepisovat, hm?

Tenhle tejden je ne jen hektickej, ale pro mě neplodnej. Nemůžu se donutit napsat jeden díl. Učím se, jím, spím. A that's all... why.

Mít chuť žít a znova se probouzet

20. května 2014 v 16:43 | Yuki |  Slátanina
Něco, co sem napsala 29.04.2012...
Zažila jsem si spoustu lásek,spoustu rozchodů a i mnoho úmrtí osob mně blízkých..A pořád žiju. Pořád chodím po téhle planetě která mi toho tolik dala,ale i hodně vzala.. Lidé si myslí,že jsem silná. Že jednou,až se osamostatním budu stát na vlastních nohách dokonale zkušeně..

The secret

19. května 2014 v 9:06 | Yuki
Harry:
Z nějakýho důvodu doktor nechtěl, ať jedu zpátky do Holmes Chapel, ale ať zůstanu tady v berlíně. I když to fatálně narušilo naše turné. Upřímně, ani si nejsem jistej, jestli umím zpívat, ale podle ostatních jo a ne špatně.
Cítil jsem se divně, když se zavřeli dveře hotelovýho pokoje a já byl najednou úplně sám.

S povzdechnutím jsem šel najít ložnici. Málem to semnou seklo. S rukou na srdci a vykulenýma očima jsem o krok couvnul a měřil si pohledem kluka přibližně v mým věku, jak sedí na mojí posteli a zkoušeně se na mě dívá.
"Kdo jsi?"
"Fakt nevíš?" zavrtěl jsem hlavou a z jeho mírně pootevřených rtů vyšlo tiché povzdechnutí. Ani nevím, proč mi myslí probleskla myšlenka, jak jsou jeho rty,.. sakra, musím uvažovat racionálně!
"Měl by,.. měl by jste jít."

D R E A M

17. května 2014 v 17:59 | Yuki |  Slátanina
Už jsem jednou dělala takový to, jak si do článku napíšete spolu s fotkama, co chci stihnout v ruce 2014. Jenomže... jenomže jsem na to zaprvý zapomněla, za druhý z mýho života odešel člověk jehož se většina týkala a prostě... zazdila jsem to. A tak jsem tu znova. Ale tentokrát to bude tak, že jsou to moje sny. Sny, který chci aby se splnili. ^^

. w h a t . t h e . h e l l .

16. května 2014 v 17:59 | Yuki |  Photography
Jen tak si na praxi s Terkou pouštíme One thing, když v tom jednou,..
Normální fotka, na první pohled. A ignorujte Terku a její telefon v odrazu, ok? a taky muj nakřuplej mobil, yes? no.:D porno je ve vzuchu, víte? takže po bližším zkoumání z nevinné fotky vylezlo tohle:

b a d j o k e

15. května 2014 v 19:48 | Yuki
Počasí, děláš si ze mě prdel?

T i m e f o r m i l k.

11. května 2014 v 15:33 | Yuki |  Slátanina
Držte se, pod perexem úvaha na téma spisovatel!

Dnešek je takovej pochmurnej, isn't it? mám z něj takovej divnej pocit. Oh my feels.
Venku fouká studenej vítr a mě je skrz otevřený okno zima. Jasně, když je mi zima, stačí ho zavřít. Jen natáhnout ruku.

Jenomže, mě se to tak nějak líbí. Piju si svoje studený mlíko z modrýho hrnku s nápisem myslím na Tebe a tak nějak si nostalgičím.
Napadlo vás někdy, proč sakra máme vzpomínky?

Lazy Hazy Days

11. května 2014 v 11:28 | Yuki |  English articles
I have a bad day.
Maybe it's due weather.
It's cold and hazy day. And... I'm sad. I don't know why. I feel such lonely. In doing so is my mom in next room. I'm laughing to myself in mirror, but inside me is my face sad. I want be superhero. OKay, is sufficient be superhuman. I'd rather I want be away from all people in my small house with my cat. Or something like that. I'm crazy? psychopath? I know.
I want sun on sky. 'Cause when sun brighten my day, I'm happy. Mostly.