fuck yeah.

8. května 2014 v 13:20 | Yuki |  Slátanina
Kdo ví, jak fajně začít novej den?
Já vím. Já vím!
Zapnout si na mobilu wattpad kdo neví, tak wattpad je stránka s povídkama, ok? a vidět upozornění, že vyšla povídka na kterou dlouhej měsíc čekáte jako idioti. A konečně. Jdete číst.
A jak tak dojdete k posledním řádkům a pak k těm obvyklým řečem překladatelky áno, tahle povídka je puvodně v ajině a vidíte něco, čemu nemůžete věřit a čtete to furt dokola!
Oh, fuck yeah.


Vidíte to?!
Rozpačitý
Takže mi byla věnována moje oblíbená povídka a ke všemu tak skvělej díl! nevim, čím sem si to mezi těma komentářema u předposledního dílu zasloužila, ale... oh god! strašně mě to potěšilo a xkrát sem si četla to jméno, jestli to není nějaká juki, yuky, shime,.. nebo tak něco. Ale ne, věnovala to mě.:3 YES!

Cute momenta, že Harrolde? ne.:D fakt teď něchci psát o Harrym. Jen jsem líná vkládat jinej obrázek. Jde o to, že sem začala koukat na AHS. American horror story

A je to fakt celkem mazec.:D Kdo mě zná tak určitě ví, že můj oblíbenec je samozřejmě Tate. Ne pro vzhled. To ani trochu. I když jo, má božanský oči, ale to je tak všechno. Spíš, ta povaha. Kecy.

Je dobře psycho a to se zrovna mě líbí. Sice sem asi u osmýho dílu ale rozhodně to neni poslední kterej sem viděla.:D

Čekala sem, že to bude strašidelnější ale zatím to je celkem v pohodě až na pár lekaček. Sem tam je to spíš nechutný a k zblití.:D

A to je vlastně všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama