Mít chuť žít a znova se probouzet

20. května 2014 v 16:43 | Yuki |  Slátanina
Něco, co sem napsala 29.04.2012...
Zažila jsem si spoustu lásek,spoustu rozchodů a i mnoho úmrtí osob mně blízkých..A pořád žiju. Pořád chodím po téhle planetě která mi toho tolik dala,ale i hodně vzala.. Lidé si myslí,že jsem silná. Že jednou,až se osamostatním budu stát na vlastních nohách dokonale zkušeně..


Ale proč,proč si to myslí? Vždyť i já jsem obyčejný člověk kterého raní když se mu lidé vysmívají. Člověk kterého raní když mu někdo něco nepochválí..Jsem prostě jako Vy. Jenom nepovoluji lidem vidět můj smutek. Můj smutek.. Všehovšudy vidělo mé slzy jen pár lidí,kterým jsem opravdu důvěřovala. Jenomže s narůstajícím věkem vám začne něco docházet. A sice že věřit se nedá nikomu. Nikdy totiž nevíte co se stane. A když nad tím tak přemýšlím,nemůžeme věřit ani sami sobě. Stačí vypít trochu alkoholu a povíme i to,za co bychom se nechali utýrat. Zkusme se společně zamyslet nad tím,jak projít životem aniž bychom neutrpěli mnoho neviditelných ran jež nám trhají srdce na kousky.
Trik je v tom umět své srdce zase poskládat do toho správného tvaru aby mohlo zase milovat,odpouštět a přijímat štěstí. Není to snadné,ale není to ani nemožné.
Kdyby totiž měli umírat všichni lidé,kterým se zlomí srdce ať už z nešťastné lásky či z úmrtí,nežil už by tu snad nikdo.
Něco vám prozradím. Něco,co asi nikdo neví.
Já nejsem silná,jen jsem se naučila lepit rozbité kousky mého srdce a mojí rozechvělé duše.
Bylo by snadné si představit svět bez překážek. Svět kde není bolest a utrpení. Svět kde jsou si všichni rovni a není žádná zločinost.
Jenomže to bychom potom všichni seděli na zadcích,nudili se a jen seděli u internetu.
Takhle se máme alespoň proč těšit na další den.
Protože každý nový den se může zdát stejný jako předchozí,ale nikdy není stejný a má své překvapení. Je už ale jen na nás,zda je budeme chtít odhalit..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 :* :* | Web | 26. května 2014 v 21:52 | Reagovat

Píšeš vážně nádherně, měla bych se řídit tvým článkem a začít myslet trošku pozitivně.

2 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 26. května 2014 v 23:23 | Reagovat

To je pěkné. Fakt jo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama