Tady a jinde

10. května 2014 v 0:06 | Yuki
Haters gonna hate?

Je to vtipný, nemyslíte?
Jak se tady, v ČR všichni soudí. Jak je šílený, když je někdo jinej, když se jen trochu liší, ale přitom je to vlastně strašně in, že jo? lišit se a být nenáviděný.

Je to jednoduchý. Můžeme použít takovej pomyslnej rozcestník. Sceneři, emaři, hipsteři, gotici, hopeři, swageři,..
Všichni tihle, škatulkovaný lidi se mezi sebou navzájem uráží, pomlouvaí a odsuzují. Co si budeme nalhávat, každej někoho někdy odsoudil proto, jak se oblíká, jestli se maluje, nebo má třeba modrý vlasy. A kdo říká že ne, tak lže.

V týhle republice prostě být jiný znamená být špatný. V mnohých případech nemocný, pošuk, kretén. Omluvte mou volbu slov, ale nebudeme si nic nalhávat, ne?

Jenomže když jste jiný třeba v UK, USA, Japonsku,.. jste mainstream. Tam je to běžný. Nosit třeba 1)creepers. A jakmile si někdo obuje creepers tady, oh god, chraň ho ruka Páně! jen co projde, lidi si o něm začnou šuškat, ukazovat si na něj, smát se mu. A proč? protože tady jsme v ČR, kde se lidi neakceptují.

Fajn, řekněte mi, co jsme nepřevzali z Ameriky nebo odjinud, co se 'in' věcí týče? swag není z ČR, scene taky ne, hipsteři taky ne. Nebo se pletu? jsme tu o xxxx let pozadu. Protože pokud se vrátím ke zmíněným botám na platformě... jestli si je někdo obuje jinde, než tady, je to ok. Normální.

Obuješ si je tady?

Rovnou vyjdi ven s transparentem Nadávej mi, protože nosím něco co se ti nelí a vyjde to nastajno. Češi i slováci jsou ohledně stylu ostatních děsně diskriminativní je diskriminativní slovo? a prostě netolerantní. Nedokážou ustát, když se někdo fakt liší od skupinky přemnožených swagerů.

Tady znamená být kretén a looser, ten divnej člověk, co chodí oblíkanej jako debil: mít styl, který tu není rozmnožený. Zatímco být drsný znamená nosit věci s nápisem dope, motivy mariuhany a nejlíp u holek pod parnáct co trávu znaj tak max z googlu a nosit H.U.F ponožky.

A teď se podržme. Protože se vrhneme na jednu z částí 'stylu' která se teď taky poměrně dost řeší a já ji sem dávám pouze proto, že je to teď něco jako trend.

Nejsi bisexuál? nejsi normální. Každá druhá holka o sobě říká, že je 'bi', všude cpe fotky kde si se svojí největší bff dává pusinku a pak o sobě tvrdí, že je děsně 2)bisexuální. Jo, ve třinácti. lol

Neříkam, že to je pravidlo, ale u většiny holek co tak sleduju, se tenhle trend jeví. Proč? většina z těchto pololesbiček by se stejným pohlavím nebyla schopná ani pettingu, natož něčeho víc. Navíc pokud máš 'jinou' orientaci, není to nic čím se chlubíš.

Obvzlášť na sociálních sítích. Protože drtivá většina jinak orientovaných lidí má problém přiznat před rodinou že se jim líbí stejný pohlaví natož to troubit do světa. A přesto je to teď jako úžasný doplněk. Proč?

1)creepers
2) nejsem o půlnoci schopna hledat ty třináctky, takže zítra zedituju
Pokud se ti článek zdál o ničem, pro mě za mě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 15. května 2014 v 17:12 | Reagovat

Tak už vím, jak se jmenujou ty hrozný boty xD.
Jo, taky mám někdy pocit, že je to u nás příšerné. Jasně i v jiných zemích je spousta netolerantních lidí, ale tady to je asi úplný masakr.

2 yukishyme yukishyme | 19. května 2014 v 9:08 | Reagovat

[1]: huuh creepersky nejsou hrozny :D :D :D jakože, mě se líbí :D

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 19. května 2014 v 12:05 | Reagovat

[2]: Líbí se ti? Mně ani ne xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama