Červen 2014

hm?

25. června 2014 v 13:51 | Yuki |  Slátanina
Blíží se prázdniny a každý je z toho na větvi, každý se těší, plánuje, řeší a chlubí se s tím, kam pojede. A já jen vrtím hlavou a říkám si, kam jsem se to dostala. Jestli jsem vůbec normální. Když se ohlídnu o rok zpátky, mám dojem že ani tehdy jsem z dvouměsíčního volna nebyla úplně odvázaná a prostě to nějak neřešila. Většinou jsem člověk, co pokud něco plánuje, tisíckrát se ujistí, že k tomu vážně dojde. A věřte nebo ne, je to otravný. A proto tyhle prázdniny nechci plánovat ani trochu, až na pár věcí, co chci udělat. Ale rozhodla jsem se, že tyhle dva měsíce budu věnovat sama sobě, budu se starat sama o sebe a hlvně si odpočinu od toho věčnýho přemýšlení nad věcma, kvůli kterým mám na čele vrásky. Chci si udělat radost.

Jak je těžký,..

24. června 2014 v 22:13 | Yuki
Předem upozorňuju grmatický nadšence, že v tomhle článku budou dost prvděpodobně chyby, jelikož píšu na gumové klávesnici, která je téměř nepoužielná.

Často sedím u notebooku, nebo jen tak s propiskou v ruce a přemýšlím. Víte, jak je těžký napsat nebo nakreslit něco, co už není? často slýchávám nebo čtu, že všehno už bylo napsáno, vymyšleno. A nám zbýá jen jediné. Upravovat, měnit, domýšlet,.. jen tomu říkejte jak chcete. Ale nemůžee řít, že nemm pravdu.

Kolikrát se přistihnu, jak brouzdám po tumblru když chci najít inspiraci pro kreslení a olikrát pročítám wattpad či sleduju oblíbenný serily abych nabrala nápad n povídku,.. A víte tky, kyž jsem u těch povídek, jak je těžý takovou kvalitní a oroginální povídku najít? na začátku článku jsem říkala, že tole není pro gramatický nadšence a kdyby to měl psát každý, kdo o svých chybáh ví, ylo by to u každé druhé povídky Věřte me.

Originální příběh, který zaujme a nedovolí vám odthnout se od něj,.. dlouho se mi nestalo, že bych na nějaký takový narazila a vlastně už ani nedoufám, že narazím protože ona oiginalita skutčně na stromech neroste, což je k poměru stromů smutný. Celkem by to bodlo, kyby si každý mohl utrhnou svůj list originality a z něj pak čerpat.

A bohužel, originalitu nepostrádají jen příběhy, kreslené či malované umění a nebo hudba. Ale i lidi. Lidi okolo nás jsou nudní, jsou stejní jako všichni ostatní, jsou ve spěchu, jsou líní. Stěžují si. A já se piznávám, že jsem jednou z nich. Kde je naše originalia, když jsme jako děti měli vlastní jazyk nikdo nám nerozumněl? když jsme na sebe mohli navlíct cokoliv a lidem to přišlo sladký, protože jsme prostě neměli rozum a tak bylo všechno easy?

Občas si říkám (dobře, teď prvně), že bch chtěla být dítě nejen z důvodu toho, že starosti js minimální, neřeším jestli si můžu dovolit sníst další tabulku čokolády nebo že neprojdu do dalšího ročnku na střední, ale i proto, že jsem byla originlní. Každej jako dítě byl, protože každej měl svůj svět. A MNOHO Z NÁS V TOMHLE USPĚCHANÝM SVĚTE TENHLE SVŮJ SVĚT ZAZDILO. Proč? protože jsou příliš staří na originalitu a prostě se to nehodí? ale co já o originliě vím? jsem jen jedna z mnoha, ale co. Za ýma hnědýma očima se toho odehrává víc, než dokážu posat a proto jen řeknu, že místo vymejšlení kravin jako extra drahej novej Iphone by někdo mohl vymyslet strom, na kterým originalit poroste. Tečka.

Planet

14. června 2014 v 17:45 | Yuki |  Story of my life
Pro přečtení druhého dílu klikněte here. ^^

Louis:
S Liamem po boku jsem se vydal do Planet baru. Bylo už něco málo po osmé a lidi se začali scházet. Měl jsem rande. Za poslední dva roky, co jsem zpátky ve městě moje první rande. Zatím jsem se tady s nikým moc nestýkal a když, tak to byla moje pravá ruka.

Some characters?

14. června 2014 v 16:24 | Yuki |  Story of my life
Sarah Parker
17 let
(johanna herrstedt)

Samantha Jenkins
16 let
(idk, tumblr)
Aaron Ruess
19
(Dallas Harder)


Story of my life

12. června 2014 v 17:51 | Yuki |  Story of my life
Jelikož mi kurva nefunguje ten posranej debilní wattpad *omluvte mou volbu slov* tak si sem jen něco hodím, don't care it okay baby?
Story of my life - One direction AU
Šesnácti letá Theresia Jalonen přezdívaná Tessa vede velmi jednoduchý život. Studuje střední školu a před rodiči se chová jako úplné zlatíčko. Jakmile jsou ale rodiče z dohledu, existuje pro ni jen jedna věc. Party. Party jež se pro ni neobejde bez pěti věcí. Tvrdého alkoholu, drog, sexu, nejlepšího kamaráda Zayna a Nialla, jejího záchranýho lana.
Většina jejich spolužaček se snaží s ní kamarádit ale jen proto, aby se mohli slunit v její záři, ale ona je všechny rapidně posílá někam do zelených hájů, protože už ani neví kdo se s ní chce bavit proto jaká je. A ne proto, kým je.
Vždycky nebyla taková. Neměla prořízlou pusu, chladný chování a dokonce ani neporušovala pravidla. Dokud do jejího života v jejích čtrnácti letech nevstoupil o čtyři roky starší chlapec jménem Harry.
Vítejte ve světě Tessy, holky vaších nejdivočejších snů.

A/N: Díly budu převážně psát na mobilu, nebo jednou týdně o víkendu. ^^

Nekrophilia?

7. června 2014 v 16:47 | Yuki