Jak je těžký,..

24. června 2014 v 22:13 | Yuki
Předem upozorňuju grmatický nadšence, že v tomhle článku budou dost prvděpodobně chyby, jelikož píšu na gumové klávesnici, která je téměř nepoužielná.

Často sedím u notebooku, nebo jen tak s propiskou v ruce a přemýšlím. Víte, jak je těžký napsat nebo nakreslit něco, co už není? často slýchávám nebo čtu, že všehno už bylo napsáno, vymyšleno. A nám zbýá jen jediné. Upravovat, měnit, domýšlet,.. jen tomu říkejte jak chcete. Ale nemůžee řít, že nemm pravdu.

Kolikrát se přistihnu, jak brouzdám po tumblru když chci najít inspiraci pro kreslení a olikrát pročítám wattpad či sleduju oblíbenný serily abych nabrala nápad n povídku,.. A víte tky, kyž jsem u těch povídek, jak je těžý takovou kvalitní a oroginální povídku najít? na začátku článku jsem říkala, že tole není pro gramatický nadšence a kdyby to měl psát každý, kdo o svých chybáh ví, ylo by to u každé druhé povídky Věřte me.

Originální příběh, který zaujme a nedovolí vám odthnout se od něj,.. dlouho se mi nestalo, že bych na nějaký takový narazila a vlastně už ani nedoufám, že narazím protože ona oiginalita skutčně na stromech neroste, což je k poměru stromů smutný. Celkem by to bodlo, kyby si každý mohl utrhnou svůj list originality a z něj pak čerpat.

A bohužel, originalitu nepostrádají jen příběhy, kreslené či malované umění a nebo hudba. Ale i lidi. Lidi okolo nás jsou nudní, jsou stejní jako všichni ostatní, jsou ve spěchu, jsou líní. Stěžují si. A já se piznávám, že jsem jednou z nich. Kde je naše originalia, když jsme jako děti měli vlastní jazyk nikdo nám nerozumněl? když jsme na sebe mohli navlíct cokoliv a lidem to přišlo sladký, protože jsme prostě neměli rozum a tak bylo všechno easy?

Občas si říkám (dobře, teď prvně), že bch chtěla být dítě nejen z důvodu toho, že starosti js minimální, neřeším jestli si můžu dovolit sníst další tabulku čokolády nebo že neprojdu do dalšího ročnku na střední, ale i proto, že jsem byla originlní. Každej jako dítě byl, protože každej měl svůj svět. A MNOHO Z NÁS V TOMHLE USPĚCHANÝM SVĚTE TENHLE SVŮJ SVĚT ZAZDILO. Proč? protože jsou příliš staří na originalitu a prostě se to nehodí? ale co já o originliě vím? jsem jen jedna z mnoha, ale co. Za ýma hnědýma očima se toho odehrává víc, než dokážu posat a proto jen řeknu, že místo vymejšlení kravin jako extra drahej novej Iphone by někdo mohl vymyslet strom, na kterým originalit poroste. Tečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lapis Lapis | Web | 24. června 2014 v 22:30 | Reagovat

Napsala jsi to tak krásně, že na nějaký chyby se člověk ani nezaměří :)

2 yukishyme yukishyme | Web | 25. června 2014 v 13:35 | Reagovat

[1]: Děkuju, děkuju moc.^^

3 Klarika022 Klarika022 | Web | 25. června 2014 v 17:56 | Reagovat

Máš problémy s pipinou? Poď na moj blog! Nie si sama!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama