Planet

14. června 2014 v 17:45 | Yuki |  Story of my life
Pro přečtení druhého dílu klikněte here. ^^

Louis:
S Liamem po boku jsem se vydal do Planet baru. Bylo už něco málo po osmé a lidi se začali scházet. Měl jsem rande. Za poslední dva roky, co jsem zpátky ve městě moje první rande. Zatím jsem se tady s nikým moc nestýkal a když, tak to byla moje pravá ruka.


Musel jsem se sám nad sebou dost často šklebit. Nikdy jsem si nepřipadal nějak ošklivej, jenomže,.. když se nelíbíte naší včelí královně Tesse, jste nahraní. Protože její družky vás prostě zamítnou. A víte proč? protože by je Tessa mohla náhodou zavrhnout kdyby zjistila, že o mě mají zájem.

A nejlepší na tom je, že Tessa nějaký holky neřeší.
"Tak jak se těšíš?" zeptal se Liam když jsme prošli okolo skupinky holek.
"Jsem celkem nervózní,"
"Vážně? proč?" nadzvedl jedno obočí a zasmál se.
"Protože to po sto letech dneska večer možná nebude jenom moje milovaná pravačka," i když jsem se spolu s ním zasmál, myslel jsem to vážně. A to bylo na tom smutný.

Hned jak jsme vešli, praštila mě její krása do očí. Dal jsem si s Liamem *brofist a šel k baru.
"Jednu vodku," objednal jsem si a přisedl si.
"Louisi!" její výraz se okamžitě změnil ze znuděnýho na nadšený a mě to zahřálo u srdce. I když ji moc neznám, dokáže mě potěšit už jen tím, že se usměje. Kvůli mě.

No dobře, přeháním. Znám ji den. Konečně si štěstí našlo i mě.
"Čekalas dlouho?" napil jsem se svojí vodky a kývnul na ni, abychom si šli sednout někam jinam.
"Ne, ne. Přišla jsem moc brzo," znovu se zasmála a okolo očí se jí utvořili miniaturní vrásky.
"Sluší ti to," řekl jsem po pravdě.

"Ale ale, ty se nezdáš," otočil jsem hlavu a hned, jak jsem spatřil svoji noční můru, úsměv mi z obličeje zmizel.
"Tesso, taky tě ráda vidím,"
"Víš, po tý scéně jak jsi dneska utekla s brekem bych stejně furt řekla, že máš na víc když jsi byla se Zaynem. Že se snížíš na takovou podůroveň bych fakt nečekala," ušklíbla se Tessa.

"Hej, furt jsem tady ledová královno,"
Tessa se na mě ani nepodívala. Jak typický. Tohle dělá vždycky. Příjde si a začne o mě mluvit sračky. Super, jestli mi posere i tohle vážně ji přejedu nějakým traktorem nebo jí aspoň balónem ukopnu tu její hlavu plnou debilovin.

Hodila na můj účet ještě pár dalších kravin, než odešla za svojí partou cvičených opiček. Viděl jsem, jak se na nás všichni otáčejí a smějí se. A viděl jsem i ten slabej náznak smutku v těch hnědejch očí jednoho z nich. Myslím, že se jmenuje Zayn. A myslím, že je mi ukradenej.

Celej večer se Sarah probíhal naprosto ideálně. Pili jsme, bavili se, ona si sem tam zapálila,.. rozumněli jsme si, myslím. Když si odskočila, šel jsem na čerstvej vzduch před bar.
"Líbá fakt dobře, co?" jedna dobře mířená rána pěstí si našla můj nos. "Sarah," rána. "je," rána. "hodná," rána. "holka," rána. "ublížíš jí a přísahám, že tě zabiju!"

Otřel jsem si krev z nosu i ze rtu a podíval se na Zayna. Bylo na něm vidět, že toho dost vypil a já už měl čest slyšet, co se mezi ním a Sarah stalo, možná proto jsem neovládl svoji pusu a musel začít mlít o tom, že zrovna on mě nemá co poučovat.

Zayn je vážně fér chlapík, fakt. Věřte mi.

Ono, pozvat si na jenoho člověka, co z chlastu sotva chodí další tři lidi je totiž hrozně moc drsný a fakt to z něj dělá muže. Musel jsem se smát, ostatním jsem asi připadal jako psychopat. Aneb další bod pro Tessiny pomluvy. Sarah se vrátila a hned, jak viděla co se děje, začala brečet.

Což bylo pro Zayna něco jako kopačka mezi nohy. Odvolal svoje opice a šel za ní. A schválně tak, abych to viděl si přitáhl Sarah do náruče a slzy jí slíbal. A zatím, co ona křečovitě svírala Zaynovi tričko, já se otočil na patě a kulhavě odešel z baru pryč.

Tenhle večer stál za hovno.
Šel jsem parkem. Nesl se jím smích. Byl jsem prostě moc napitej na to, abych za tím smíchem nešel. Zvuk mě dovedl ke dvěma klukům. Kouřili. Podle smradu to byla tráva.
"Špatnej den?" zeptal se ten jeden a podal mi jointa. Miluju tyhle přátelský lidi. Škoda, že jich není víc.
"Kurva špatnej," zamumlal jsem a potáhl si.

"Já jsem Aaron," usmál se ten, co mi dal svýho jointa a hned si začal balit novýho.
"Harry," řekl ten druhej.
"Louis," pokrčil jsem rameny a znovu vdechl kouř do plic. Bylo mi tak nějak líp, napětí ve mě se začalo uvolňovat. Už mě ani moc netrápilo, že moje rande skončilo fiaskem.

"Nechcete něco podniknout?" zeptal jsem se a oni jen pokrčili rameny.
"Zrovna jsme se chystali do Planetu," řekl Aaron. "klidně se přijde,"
Trošku jsem se zarazil, ale pak jsem si vzpomněl na to, co pořád říká Liam. Nikdy nikoho nenech tě vidět zlomenýho. A taky proto jsem se rozhodl, že půjdu.

A víte co? pohled Tessy když viděla Harryho byl k nezaplacení. A to, když pak odešla z našeho dohledu bylo ještě lepší.

*brofist = předpokládám, že všichni víte co to znamená, ale pokud někdo z vás ne,.. tak je to když si s někým jakoby ťuknete pěstí, hodně to použivá myslím PewdiPie (Oh, doufám, že se tak píše.:D Já ho nesleduju.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama