Story of my life

12. června 2014 v 17:51 | Yuki |  Story of my life
Jelikož mi kurva nefunguje ten posranej debilní wattpad *omluvte mou volbu slov* tak si sem jen něco hodím, don't care it okay baby?
Story of my life - One direction AU
Šesnácti letá Theresia Jalonen přezdívaná Tessa vede velmi jednoduchý život. Studuje střední školu a před rodiči se chová jako úplné zlatíčko. Jakmile jsou ale rodiče z dohledu, existuje pro ni jen jedna věc. Party. Party jež se pro ni neobejde bez pěti věcí. Tvrdého alkoholu, drog, sexu, nejlepšího kamaráda Zayna a Nialla, jejího záchranýho lana.
Většina jejich spolužaček se snaží s ní kamarádit ale jen proto, aby se mohli slunit v její záři, ale ona je všechny rapidně posílá někam do zelených hájů, protože už ani neví kdo se s ní chce bavit proto jaká je. A ne proto, kým je.
Vždycky nebyla taková. Neměla prořízlou pusu, chladný chování a dokonce ani neporušovala pravidla. Dokud do jejího života v jejích čtrnácti letech nevstoupil o čtyři roky starší chlapec jménem Harry.
Vítejte ve světě Tessy, holky vaších nejdivočejších snů.

A/N: Díly budu převážně psát na mobilu, nebo jednou týdně o víkendu. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama