Story of my life - One direction AU 1

12. června 2014 v 19:07 | Yuki |  Story of my life

Tess POV:
Vrátila jsem se do pokoje kde se pořád hrála flaška. Sedla jsem si na svoje místo vedle Zayna a řekla mu, ať mi dá napít z jeho kelímku. Chvilku sice protestoval a snažil se vydírat, ale nakonec jsem stejně byla vítěz já. Jako vždycky. Flaška se zastavila na Liamovi.

Liama znám jen okrajově, díky Louisovi. To je taková slušňácká nula, se kterou by mohla bejt i celkem sranda, kdyby nebyl tak posranej až za ušima. Nenávidí mě. Sice mi to žíly netrhá, ale stejně se občas přistihnu, jak uvažuju nad tím, jak asi chutnají jeho rty.

Sam, nohatá blondýna s příšerným make-upem a falešnýma blond vlasama dala Liamovi jasnej úkol, týkající se mě.
"Vykousni se s Tessou," řekla s křivým úsměvem a tím odhalila svoje zuby na kterých měla otisk rtěnky, fuj. Další nána, která mě nenávidí. Naštěstí u ní je mi to vážně jedno.

I když mi je moc dobře jasný, proč dala Liamovi tenhle úkol. Mám dojem, že kdysi dávno s ním chodila ale on ji nechal. A ona se mu teď život snaží znepříjemnit tak moc, jak jen to jde. A pokud se Louis dozví, jakože dozví, že semnou něco měl, pohádají se.

Protože to přece nejlepší kámoši dělaj, ne? hádaj se když se 'zraděj', že? uchechtla jsem se a čekala, jestli výzvu Liam příjme nebo si radši sundá kousek oblečení jako fant. Jenomže už byl asi dost opilej na to, aby s tím souhlasil.
"No co, sem opilej," prohodil když se snažil obejít ostatní aby se dostal ke mě.

Zvedl mi za bradu hlavu. Nadkláněl se nade mnou a pořád se skláněl níž a níž. Slyšela jsem zvuk foťáků a už jen to mi do žil vlilo chuť tomu dát šťávu. To bych přece nebyla já. Ruce jsem mu položila na tváře a přitáhla si ho těsně ke rtům.
On se mi jen krátce podíval do očí, než je zavřel a dal mi letmou pusu.

Buď se styděl, nebo nevím, ale zrovna mě tyhle věci problém nedělají. Mám je totiž na dením pořádku. Jazykem jsem mu přejela po rtech a připadala si jako ta kráva ve spidermanovi. Liam pootevřel pusu a já mohla polibek prohloubit.

"Tesso?" ozvalo se kdesi ode dveří ale já to moc nevnímala, protože se mi prostě nechtělo přerušit ten moment. Liam se nezdál, ale líbat uměl. A i když nebyl můj první, ještě nikdy jsem se s nikým vzhůru nohama nelíbala. Lidi okolo nás pištěli a pořád fotili.

"To už stačí, jo?" zamumlal mi do rtů a já jen pokrčila rameny. Kdyby byl předmětem mýho zájmu, nenechala bych ho přestat. Když jsem se pořádně vzpamatovala, všimla jsem si že Sam chybí. Porozhlídla jsem se po místnosti a všimla si, že je u dveří a vězní tam někoho. Nejdřív jsem se nad tím jen ušklíbla, než jsem si všimla o koho jde.

Niall's POV:
Vážně tohle nenávidím.
Jsou skoro tři hodiny ráno a já v baráku plným ožralejch a zhulenejch lidí hledám Tessu. Určitě si zase někde s někým úplně na sračky užívá zatím co já mám bejt v posteli.
Za dvě hodiny mi zazvoní budík na plný koule a pokud ho nevypnu já, vletí mi do pokoje máma abych nezaspal. A pokud zjsití, že tam nejsem,.. bože, Tesso pokud se nestihnu vrátit, vážně tě zaškrtím!

Proč se s Tessou vlastně pořád bavím? co z toho mám? věčně ji tahám z průserů, do kterejch se sama namáčí. Kdybych ji neznal od mala, měl bych klid a teď bych mohl spokojeně ležet v posteli a spát. Nemusel bych otevírat každý dveře v tomhle baráku.

Po prohledání snad všech pokojů jsem konečně narazil na ten, ze kterýho se ozýval mě tak dobře známej smích. Tessa. Otevřel jsem dveře a viděl partu lidí sedící v kruhu okolo něčeho, co se točilo. Když se předmět zasavil a všichni začali pískat, došlo mi, že hrají flašku.

"Tesso?" nebyl jsem si sám sebou úplně jistej v přítomnosti těchhle lidí. Znal jsem z nich vlastně jen Tessu, která se zrovna líbala s nějakým klukem. Fuj. Ještě s takovou něco chytne a kdo ji z toho zas bude tahat? jasně, že já!

Sakra, Nialle. Nejsi žádnej srab. Prostě vejdi a nenápadně ji ukradni. Pak se můžeš vrátit do postele a zapomenout, žes tady vůbec byl. Jo.

Snažil jsem se dodat sám sobě odvahu, ale stejně jsem pořád stál mezi dveřma jako opařenej.
"Pivko?" leknutím jsem nadskočil. Stála přede mnou vysoká blondýna se zarudlým bělmem a rudýma rtama, který si pořád okusovala. Natiskla mě na futra a já jen kníknul.

"Dej si voraz bárbíno, tenhle je můj."
"Jako každej, co?"
"Vodpal."
"Bože, jsi děsná Tesso."
"Taky tě žeru, Sam."

Naštvaně jsem chytil Theresii za ruku a táhnul jí chodbou pryč. Všichni se po nás otáčeli. Muselo to vypadat komicky, protože Tessa byla něco jako jejich královna a já jim ji odváděl pryč. Nejspíš by se na mě všichni vrhnuli, kdyby nevěděli, že k ní tak nějak patřím. Jsem něco jako její rohožka.

"Zpomal než si vyliju tu vodku,.." protočil jsem očima a kelímek s průzračnou tekutinou jí vytrhnul z ruky a hodil ho na zem.
"Máš dost, jdem domů."
"Nebuď tak posranej, Ni."
"Máš dost, ok?" zopakoval jsem pomalu a ona se jen začala mračit.
"Neměl bys chodit."
"Ne, ty bys měla jít semnou domů."
"Notak, bude sranda, Ni."
"Theresie, prosím tě, můžeme už vypadnout?"
Vytrhla mi ruku ze sevření a na patě se otočila. Tohle vážně? proč mi teda volala, když tu chce zůstat?

Sice jsem si to na triko vzít nechtěl, ale jak ji znám, prostě si to udělá po svým. Se skaženou náladou jsem se vrátil do auta a jel domů. Pořád jsem měl hodinu než mi začne zvonit budík.

A/N:
Here we go! první díl je za náma, tak co na něj říkáte? ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama