fine day in the swimming pool, but with bad end. Rain... I going home without my boots!

15. července 2014 v 18:59 | Yuki |  Zážitkopamětníček
Den pro mě tentokrát začal už v jednu ráno kdy jsem se probudila a pak už znovu vůbec neusla. Měla jsem jít něco zařídit s M., ale ta zaspala a tak jsem byla vytáhnutá na bazén. Proč ne? řekla jsem si, že aspoň provětrám ty nový plavky. A tak se šlo. Plavala jsem celej den asi od kolik mohlo být..? půl jedenácté? do tři čtvrtě na šest s malýma přestávkama na jídlo. Plavala jsem lajny a musím říct, že celkem poctivě. Jen mě štve jak neumím dýchat a taky jak s dechem nevystačím. No a jak šel den dobře, muselo se to pokazit.

Teď to špatný, jo?

Fajn, mám už vaši pozornost? já vím, začátek byl nudnej, ale vždycky to nějak začíná. Začalo pršet. Vážně silnej déšť i s kroupama. A já neměla lepší místo na úkryt, než dámský záchodky. No dobře, neukryla jsem se tam záměrně, uvízla jsem tam spolu s dalšíma pár lidma. Byla tam mamka s dítětem, najednou někdo otevřel dveře, manžel té paní a prý. "No kde jste?" a ona odpovídá, že tam dost prší. A on jen v plavkách v klidu "Já jdu na pivo!" a vážně si ho šel dát. Neřešil nepříznivé počasí, proč taky? pak přišel i s pivem zpátky za jejich synem a povídá "tam krásně prší, pojď na zmrzlinu!" a dali si zmrzlinu. Všichni okolo podotýkám zmrzlí na kost. Na uvíznutí na WC bylo nejhorší to, jak déšť bubnoval do té střechy. Byl to ten nejhnusnější a nejotravnější zvuk vůbec. Jako když vám ze sluchátek do uší hraje odporně nahlas šum s rámusem dohromady. Moje uši plakali krví. (obrazně řečeno)


Something like flashback: moje první přestávka na jídlo vypadala tak, že jsem šla do bufetu kde měli kuřecí menu s hranolkama. Asi čtyři kousky kuřecích stripsů, myslím. Bylo to fajn, ale málo. Tak jdu a objednávám si hamburger. A pani v okynku "Nestačilo?" záporně vrtím hlavou. "Tak takhle se mi to líbí, ženský s chutí k jídlu!" no upřímně nevím jestli se smát nebo být dotčená a připadat si jako otesánek. But, wait. Já jsem otesánek v dívčí verzi. :D

Pánové, ne že bych vás chtěla urážet. Ale celkem mě trápí jedna věc. Někteří z vás by si měli ke spodní části plavek pořídit i ten horní. Cítím se zahanbeně když máte větší prsa než já. A že já je teda malý nemám. Občas vážně nedokážu rozeznat, jakého jste pohlaví...

Cesta domů byla na celém dni asi nejvtipnější. Protože pršelo jak z konve a já šla bez žabek protože mě neskutečně bolelo pravý chodidlo a bez bot to bylo mnohem snesitelnější. Takže jsem si do tramvaje nastoupila celá promočená s šatama nalepenýma těsně na těle a taky bez bot... no, pár fotek na závěr.

Začátek dne, sluníčko svítilo, nikde skoro nikdo.Čekání na záchodcích a pak následné uvíznutí. -__-


Pohled ven na déšť~

A nakonec pak cesta v tramvaji...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 16. července 2014 v 13:42 | Reagovat

Tak tvou cestu domů ti vůbec nezávidím. V dešti a bosá :D Ale tak máš super zážitek :) ×D

2 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 16. července 2014 v 20:11 | Reagovat

Náhodou měla si prospěvovta není nic lepšího než v létě zmoknout :D :D ne lepší je v létě zmoknout a zjistit že jste si nevzali náhradní tričko, když na bázen jdete v plavkách :D :D prostě bez trička takže buď s mokrýma plavkama a promočeným ručníkem :D D:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama