8 způsobů, jak 'získat moje srdce'

8. července 2014 v 20:08 | Yuki |  Myšlenkové pochody
1) Být upřímný, už od začátku vztahu. No lies. Vážně. Miluju upřímný lidi, co semnou rádi všechno proberou do nejmenších detailů. A nesnáším když po nějaký době, co si myslím jak toho člověka znám zjistím, že nebyl upřímný a lhal mi. Moje důvěra se pak těžko zpátky získává a často se to ani nepovede, protože pochybnosti jestli všechno nejsou opět jen lži nezmizí. Takže zbožňuju když je něco postaveno na upřímnosti a ne na lžích.
2) Vědět, co chceš. Co chceš od života, co chceš ode mě. Nevím, cítím se divně po boku někoho kdo nemá ani hrubou představu o tom jak se jeho život bude odvíjet po skončení školy. Nesnáším nejistotu, vyžaduju ji což je často otravné ale... já prostě potřebuju vědět, na čem jsem a na čem jsi ty.
3) Inteligence a smysl pro humor jsou sexy kombinace. Je nutné něco dodávat? (snad jen to, že nemyslím inteligenci jako třeba znalosti matiky na jedničku, ok?)
4) Tak trochu knihomol? moct si popovídat u kafe/čaje o dobré knížce je něco kouzelnýho. Bohužel v týhle době do ruky veme knížku málo kdo.
5) Noční tvor. Tohle je asi nejvíc otravnej způsob, ale já si po nocích hrozně ráda povídám. Ať už o blbostech, nebo o vážných věcech. Ale já v noci prostě ožívám, fakt.
6) Namyšlenost ve společnosti kamarádů není přitažlivá, slušná a rozhodně to nepatří mezi věci způsoby získání mýho srdce. Zatím co milá povaha a nestydění se za toho, s kým se vodíš za ruku je aw.
7) Důvěra. Pokud ti něco je, chci ať se mi svěříš a chci, abych mohla totéž i já tobě.
8) Sleduj semnou seriály, choď semnou na procházky, na rande... dělej semnou blbosti, nenechávej mě vyhrát při hrách jen proto, že jsem holka. Chovej se ke mě jako k sobě rovné.

Až bože, co jsem to napsala?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama