Blogy?

8. července 2014 v 16:55 | Yuki |  Slátanina
Každej máme nějaký oblíbenný blogy, na který se rádi vracíme a se zatajeným dechem čteme každý nový článek. Blog, jehož adresu si zapamatujeme už po první návštěvě a každý další zobrzení jeho obsahu nám vykouzlí úsměv na tváři. A já mám takový přesně dva. Tedy, měla jsem tři, ale od doby co na Teenage Harreh překládám taky jsem tak nějak přestala klikat proto abych si přečetla další díl, protože už vím, co se stane. Vždyť si to taky překládám, že.
Nebudu psát dlouhý úvod, takže pokud chceš třeba zkusit štěstí s mýma oblíbencema, klikni na celý článek. Usmívající se

Arvari píše

Někdo z vás možná zná Arvari už z dob, kdy sídlila na blog.cz ale její věrní čtenáři (like me) ji sledují i na blogspotu. Proč ji mám ráda a proč pořád čtu její články? protože je skvělá. Miuju jejího Patrika s Lukášem i ostatní povídky, nebo rozhovory s Múzou. Její tvorba má hlavu a patu, nepůsobí povrchně a má všechno hezky přehledný. Povídky, knížky, filmové tipy a spousta dalšího.
Už ani nevím, jak jsem na ni narazila ale její adresa se mi do hlavy vryla hned. Rozhodně ji doporučuju protože je bombová a tím, že ji budete sledovat nic nezkazíte, pokud máte rádi LGBT tématiky. A pokud ne, tak se ani neobtěžujte číst můj druhej oblíbennej blog.

Ajaakta

Pokud jste fanušci Naruta a yaoi, určitě klikněte na název blogu nad bannerem. Tedy, pokud jste do morku prohnilý a zvrácení tak jako já. Protože na tomhle blogu se vyskytuje spousta Uchihacestních povídek. Blog na kterém vládne víc lidí, ale já stejně nejvíc žeru Áju s Vitou a jejich Na hřbetu koně a taky Untouched. Na téhle stránce nehedejte něco jako deníčky, protože s tím neuspějete. Tedy až na pár vyjímek v podobě toho, co se Áje děje (jako Hokagecon nebo Zpět ze socializmu.) FanArty a recenze. Ale převážně ty povídky, úžasný povídky jejichž čtením jsem ztratila už x hodin. V dobrým slova smyslu. Tenhle blog doporučuju každé zvrácené yaoistce/tovi.

Další blogy kam občas zavítám:
  • http://poetia.blog.cz
  • http://emosaskie.blog.cz - nenechte se odradit názvem!
  • http://hikaru.cz x http://gay.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama