Prázdninový problém

14. července 2014 v 5:09 | Yuki |  Myšlenkové pochody
Je skoro pět ráno a já ještě nespím. Jako vždycky. Jako vždycky když jsou prádzniny. Nevím, kolikátýho je, nevím co je za den. Ale to se dá prostě napravit tím, že se podívám do telefonu nebo na noťas. Horší je to s tím, jak se mi už zase obrátil spánek. Prostě neusnu dokud nevím, že se venku už nerozednívá a dokud hodiny nehlásí, že už je ráno.
Ale to by vlastně nebylo zase tak špatný, kdyby to nebylo doprovázeno tím, že prospím půlku dne. Vstanu pak až buď ve dvě, ve tři nebo ve čtyři. A vlastně se kolikrát probudím a jdu zase spát. A pak jsem přespaná a zase neusnu dokud není ráno. A pak, když mám přes den něco dělat jsem jako mrtvola, vážně. Už vím, jak se cítí zombie.

Huh, aby ten článek nebyl tak krátkej...

Má někdo z vás twitter a sleduje kluky? (jakože, pokud tě nezajímá 1D tak dál ani nečti) sledujete trendování? já na to mrkla teda až dneska, ale řeší se jeden Harryho tweet. Já osobně ho neviděla, ale je tam spousta screenů. Měl napsat kousek z textu nějaké písničky, myslím že něco jako 'kiss him again just to prove you can' a hodně to teď řeší LS. Protože má mít Eleanor teď někdy prý narozeniny (I don't care her) a vime jak to s Elounor je, že. NO takže by se lidi asi nedivili kdyby se oběvili další HD fotešqy Eleanor s Louisem jak se na sebe ultra samilovaně dífají. Omluvte to jak píšu, just kidding right? no, já to teda moc neřeším, ale Harry tweet smazal. No. Hodím sem screen.
Co myslíte vy?

Dělají z toho i tohle ale to mi přijde jako kravina, každopádně je zajimavý co tenhle fandom nevymyslí, horší než FBI, vážně.

No a pak tohle:

Já ani jeden z těch tweetů neviděla a trendování moc neholduju, but... who know? Harry to ví...
Máte twitter? ^^ já jep. Here. Ale nějak jsem mu nepropadla jako třepa pinterestu. Oo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama