Přeju si...

23. července 2014 v 0:19 | Yuki
Jen pochopení. Umíte si představit situaci, kdy se někdo necítí dobře ve vlastním těle? kdy se řeba kluk narodí jako holka a musí s tím žít, protože změna pohlaví je na jeho rodinu prostě moc drahá a pojišťovna moc nepomůže? Většina lidí by tohohle člověka prostě odsoudila aniž by se snažila ho nějak pochopit.
My lidi o sobě rádi prohlašujeme, že nám nesejde na tom jak člověk vypadá, že nám jde o to, co je uvnitř. Jenomže tohle je ten největší shit, jaký jsem kdy slyšela a musím přiznat, že i já dám na prví pohled. Mínus pro nás je, že pod kůži nikdo nevidí a tak nemůžeme spatřit, jaký člověk je. Může na venek být opravdu krásný, ale uvnitř může být prohnilý až hamba.
Zajímalo by mě, kolik z vás by si dokázalo otevřeně přiznat, že by toho kluka v holčičím těle považoval za divného?
Předsudky. Jsou všude. A vždycky budou. Myslím, že náš ukázovký příklad by byl taky slušně řečeno v háji, proto jak se narodil.
A pak tu máme taky rasistický pohled na věc. Černoši, asiati, bílí nebo, nejvíc spekulovaná skupina, romové. Víte, jak se takový slušný rom, vyrůstající v normální pracující rodině musí cítit, když ho všichni hážou do jednoho pytle? a nesnažte se mi říct, že takový neexistuje, protože by jste jen lhali a to se nedělá. Víte tedy, jak se cítí? hrozně, stydí se za barvu pleti jakou dostal při narození a ty komplexy... A víte co? přesně tenhle člověk může být mnohem lepší zaměstnanec a přítel, než kdejaký běloch. A to platí o všech rasách.
Skončí tohle někdy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 daeris daeris | Web | 23. července 2014 v 0:39 | Reagovat

Jo no, všichni řikaj, jak pro ně krása neni relevantní, ale pak pomlouvaj každýho, kdo je byť jen vo trošičku vošklivější než ostatní. Já, abych pravdu řekla, tak mam radši spíš ty ošklivější lidi, jelikož většinou nejsou tak povrchní a jednoduchý, ale samozřejmě se najdou i vyjímky.

Mně vosobně transsexuálové divný nepřipadaj, jenom když se třeba chlapi voblíkaj za ženský, malujou se a tak, musim se tomu občas trochu pousmát, ale že bych je za to vodsuzovala, to zase ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama