Srpen 2014

Láska... co je to vlastně láska?

11. srpna 2014 v 12:31 | Yuki |  Myšlenkové pochody
Něco co mezi lidma nikdy netrvá věčně. Postupně to začne bejt stereotyp kterej dožene vztah a i city do prdele. (Neřikam, že je to pravidlem) Přece jenom si vemte, kolik ste zažili vztahů kdy jste měli řeči jako "nemužu bez tebe žít", pak se rozejdete a vy jste stejně pořád nechcípli, nebo kolikrát jste z huby vypustili, že "on/a je ten pravej/á!" a nebo "už nikdy nikoho nebudu milovat jako tebe" a pak po rozchodu dalšimu člověku budete LHÁT, že "tebe miluju víc než sem kdy miloval/a a milovat kdy budu!" a hovno, to jsou sračky. Láska je jenom přechodná fáze. Člověk je schopnej se zamilovat za život nesčetněkrát a proto to pro mě prostě ztrácí kouzlo, význam... jo, každej vztah je vyjmečnej,... ale myslim, že doopravdy milovat nejde. Prostě, ne v připadě kdy se pak nezabijete nebo neskončite v uplnych sračkach protože ste na dně že vám ze života zmizel ten váš 'smysl'... to pak jo. To byla fakt láska. Ale když pak jste schopni uplně okej skočit do dalšiho vztahu s tou ohranou písničkou, že nikdo nebyl a nebude nikdy lepší... a pak zase... a pak svatba a rozvod a zase to samy... Láska je špatnej vtip. :D


DIY - One Direction box and ...

9. srpna 2014 v 18:32 | Yuki |  English articles
Hi giirls. I'm here with short tutorial how to make 1D box. You need just 5 things and it takes just little bit time. So, you can try it with me! :)

Spánek, vlak a kotě

5. srpna 2014 v 7:24 | Yuki |  Zážitkopamětníček
Tento článek bude v průběhu dne editován
Dneska toho mám k psaní řekla bych, konečně, celkem dost a taky konečně zase do téhle rubriky. Dneska jsem šla spát okolo I think, desáté večer což je, kvůli mýmu momentálně opět otočenýmu spacímu režimu alá do postele před pátou ráno ani náhodou, dost brzo na moje poměry. A taky se to projevilo probuzením před druhou ranní a od té doby jsem oka nezamhouřila. A možná to je tím, o čem chci dneska hlavně psát. Ale k tomu se dostaneme později.
Dneska jsem si uvědomila, že ačkoli za necelý tři měsíce dosáhnu plnoletosti, na což se kvůli oficiální zodpovědnosti ve spoustě věcí netěším, jse pořád ta malá holka, co bez plyšáka neusne. Vážně. V posteli mám dva, tučňáka jménem Pan Tučňák (ano, duchaplné) a pak takovýho... něco jako woo-doo panáčka ušitýho od Sovičky, Amuma (a ano, jmenuje se podle stejnojmené postavy z League of legends). Vždycky si Amuma musím přitisknout co nejblíž k sobě a pak až můžu v klidu spát. Teda, pokud mi nekoukaj nohy z podpeřiny. I kdyby jen kousíček, mám pak prostě špatnej pocit, že... bubu.


adventure time OC

2. srpna 2014 v 0:42 | Yuki |  RPC-OC
Meh and princess Abbie in AT.
We are cute, aren't we?